Wewnętrzna siła kobiety. Jak wykorzystać 10 sił, o których nawet nie wiedziałaś, że je masz, aby osiągnąć w życiu i karierze to, czego pragniesz

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
Okładka: Miękka
stron: 286
Wymiary: 14x22cm

40,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Bez względu na to, czy szukasz możliwości awansu, dążysz do jakiegoś życiowego celu czy po prostu zastanawiasz się, kim chciałabyś zostać, gdy dorośniesz, masz w sobie dziesięć sił, które pomogą ci spełnić się i osiągnąć trwały sukces. Vickie Milazzo poświęciła życie szkoleniu i mentoringowi dziesiątków tysięcy kobiet, by zrobiły krok i zrealizowały swe najśmielsze wizje życia osobistego i zawodowego. Czerpiąc ze swych doświadczeń przedsiębiorcy, ujęła ducha kobiety w postaci dziesięciu potężnych kobiecych sił: ognia, intuicyjnej wizji, zaangażowania, ruchliwości, geniuszu, uczciwości, wytrzymałości, przedsiębiorczości, odnowy i syntezy. Wewnętrzna siła kobiety to niezastąpiony przewodnik, który pozwoli ci odkryć i zaprząc do działania twoje kobiece siły.

Intelekt, dowcip i intuicja Vickie pozwalają ci odkryć w sobie ukryte siły. Ta dodająca odwagi i podnosząca na duchu książka pomaga zapełnić lukę pomiędzy marzeniami a sukcesami. Każda z opisanych w niej dziesięciu kobiecych sił prowadzi do odkrycia czegoś, co zaskoczy cię, zachwyci i przeniesie na nowy poziom rozwoju osobistego i zawodowego.

Przystąp z całą pasją do badania celów, jakie stawiasz sobie w życiu prywatnym i zawodowym. Vickie Milazzo, przedsiębiorca i milionerka, przedstawia największe sekrety swych sukcesów oraz przeszkody, jakie pokonywała, budując kwitnącą firmę. Dzięki tej książce zdobędziesz wiedzę na całe życie, ponieważ przedstawia ona dziesięć kobiecych sił, które już w sobie masz, wzywając cię do ich ujawnienia. Pokazuje, jak można wzmocnić własne niezwykłe siły precyzyjnym ukierunkowaniem oraz wprowadzić w życiu proste ulepszenia, które doprowadzą do głębokiej pozytywnej zmiany. Vickie Milazzo pomoże ci zaprząc te siły do osiągnięcia upragnionych celów życia zawodowego i prywatnego. Dowiesz się z tej książki, jak:

– Rozpalić pasją wewnętrzny ogień, aby osiągnąć nowe poziomy ekscytującego rozwoju
– Wykorzystać intuicyjną wizję, aby dojść do śmiałej przyszłości
– Wykorzystać siłę zaangażowania, aby osiągnąć rzeczy wielkie
– Zwiększyć kobiecą ruchliwość i sięgnąć dalej niż kiedykolwiek
– Spotęgować swój geniusz, aby osiągnięcia przychodziły szybciej
– Żyć bezkompromisową uczciwością, aby przyciągnąć autentyczny sukces
– Spotęgować osiągnięcia dzięki wytrzymałości
– Wykorzystać kobiecą siłę przedsiębiorczości, aby stać się znakomitym dyrektorem własnego życia
– Odtwarzać energię życiową dzięki odnowie
– Zainicjować kobiecą syntezę, łącząc się z innymi kobietami, aby osiągać to, co niemożliwe

O AUTORCE

Vickie L. Milazzo wychowała się w skromnym domku w Nowym Orleanie, a została właścicielką firmy o rocznych przychodach rzędu 12 milionów dolarów. W niniejszej książce przedstawia swoje innowacyjne strategie sukcesu, które przyniosły jej miejsce w pierwszej dziesiątce przedsiębiorców na liście czasopisma „Inc.”. Vickie jest właścicielką Vickie Milazzo Institute, firmy edukacyjnej, którą założyła w roku 1982. Przedstawiana w dzienniku „New York Times” jako pionierka nowej profesji pielęgniarskiej, stworzyła ogólnokrajowe stowarzyszenie zawodowe zrzeszające około 6000 osób i jest uznanym i cenionym mentorem oraz dynamicznym wzorcem osobowym dla dziesiątków tysięcy kobiet.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wewnętrzna siła kobiety. Jak wykorzystać 10 sił, o których nawet nie wiedziałaś, że je masz, aby osiągnąć w życiu i karierze to, czego pragniesz”