Wielcy świata biznesu. Wyjątkowe osoby, które ukształtowały obraz współczesnej przedsiębiorczości

Kategoria:
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
ISBN: 9788326480287
Okładka: miękka
stron: 188
Wymiary: B5

44,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Chcesz poznać burzliwą historię przedsięwzięć Steve’a Jobsa, wzruszające losy młodej Oprah Winfrey, a może spróbować rozgryźć skomplikowaną naturę Marka Zuckerberga?

Co sprawiło, że akurat ci ludzie odnieśli tak oszałamiający sukces?

Jakie cechy przesądzają o tym, że jedni zostają miliarderami, a inni ponoszą spektakularne klęski?

W książce „Wielcy świata biznesu” Rhymer Rigby odpowiada na pytanie, co czyni jednostkę wybitną w świecie biznesu. Książka składa się z 28 portretów wyjątkowych osób, które dzięki swoim osiągnięciom na zawsze zmieniły obraz przedsiębiorczości. Znaleźli się tutaj zarówno słynni przedsiębiorcy (jak Michael Dell czy Ingvar Kamprad – założyciel sieci IKEA), wielcy inwestorzy (Warren Buffett, George Soros, Roman Abramowicz), jak i ikony branży komputerowej (Steve Jobs, Bill Gates, Mark Zuckerberg oraz duet Google, czyli Sergey Brin i Larry Page). Każdy portret zawiera krótką biografię opisującą drogę, którą ludzie ci przebyli, oraz przeszkody, które musieli pokonać, aby osiągnąć sukces. Książka pozwala zapoznać się z ciekawostkami, anegdotami oraz blaskami i cieniami sukcesu znanych osób ze świata biznesu, a także inspiruje do twórczego, odważnego działania i przełamywania schematów w prowadzeniu biznesu.

„Niewielu autorów potrafi z równą energią i polotem pisać o tak prozaicznym z pozoru temacie, jakim jest świat biznesu. Rhymer Rigby nie umie napisać ani jednego nudnego zdania”
STEFAN STERN, felietonista „Financial Times” w latach 2006-2010 RHYMER RIGBY jest brytyjskim dziennikarzem, pisze dla „Financial Times”, a także dla „Sunday Telegraph” oraz „Management Today”.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wielcy świata biznesu. Wyjątkowe osoby, które ukształtowały obraz współczesnej przedsiębiorczości”