Wielkie muuu. Nie musisz być perfekcyjny – masz być nadzwyczajny

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
Okładka: Twarda
stron: 272
Wymiary: 12x19cm

36,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Wielka muuuskulatura Twojego umysłu

– Odkryj swoją nadzwyczajność
– Sprawdź, jak potrafisz oddziaływać na świat
– Zauważ swój talent do zmieniania otaczającej Cię rzeczywistości

Genialne pomysły nie rodzą się w próżni

Wybitne osiągnięcia są zwykle efektem zbiorowego doświadczenia. By wznieść się ponad przeciętność, by wprowadzać w życie innowacyjne pomysły, potrzeba inspiracji. Seth Godin jest specjalistą w tej dziedzinie, a drużyna pod jego przywództwem jest gotowa służyć Ci pomocną dłonią, a nawet całą armią dłoni.

W „Fioletowej krowie” Seth przedstawił nadzwyczajne, immanentne cechy produktów. Podzielił się z Tobą przykładami, wskazówkami i informacjami, z pomocą, których łatwiej wyhodować to magiczne zwierzę rynkowe. Teraz przyszedł czas na stworzenie jeszcze skuteczniejszej bestii. „Wielkie muuu” to skrajna forma fioletowej krowy, nadzwyczajna innowacja, która posiada zdolność zmieniania zasad gry rynkowej i odwracania sytuacji na Twoją korzyść.

Trzydzieści trzy najznakomitsze umysły współczesnego biznesu, wspaniali przywódcy i często również pionierzy w swych specjalizacjach oferują wiedzę i idee, dzięki którym tlące się w Twojej głowie światełko będzie mogło rozbłysnąć jasnym płomieniem. Ich sekretną bronią są fascynujące historie, dzięki którym właśnie za Twoją sprawą firma — krok po kroku, dział po dziale — zacznie nabierać rumieńców i rozkwitać. Porusz tryby w smętnie jęczącej maszynerii i wpraw ją w prawdziwy ruch! Sprawdź, co w trawie piszczy, i dowiedz się już teraz:
– Gdzie rodzą się inspiracje?
– Co robić, by ponieść porażkę?
– Jak zarobić na czosnku?
– Jak działa potęga głupich pomysłów?
– Czego firma może nauczyć się od tancerzy?

Dowiedz się, jak na co dzień działają idee warte miliony dolarów!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wielkie muuu. Nie musisz być perfekcyjny – masz być nadzwyczajny”