Wolność emocjonalna

Kategoria:
Wydawnictwo: Laurum
ISBN: 9788380877078
Okładka: miękka
stron: 412
Wymiary: 16 cm x 23,5 cm

52,40 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Zastanawiasz się, jak to jest być oazą spokoju?
Chciałbyś, by twoje życie pełne było ciepłych relacji z innymi?
Co byś zrobił, gdybyś mógł odzyskać poczucie przynależności?

Dr Judith Orloff, autorka bestsellerowych książek, zaprasza cię w niezwykłą podróż, która prowadzi do poczucia szczęścia i spokoju. W tej podróży nauczysz się panować nad tym, co negatywne, a z czym nieuchronnie spotykasz się każdego dnia. Choćbyś żył w największym stresie, właśnie nadszedł czas zmian na lepsze. Ty sam możesz wyzwolić się z więzów depresji, gniewu i strachu. I osiągnąć wolność emocjonalną.

Łącząc odkrycia neurobiologii, medycyny intuicyjnej, psychologii oraz techniki związane z subtelną energią, dr Orloff przedstawia zależności między naszym ciałem, umysłem, duszą i otoczeniem. To pełna poczucia humoru i współczucia książka, z której dowiesz się, jak rozpoznać najpotężniejsze negatywne emocje i jak przemienić je w nadzieję, życzliwość
i odwagę. Przekonujące opisy przypadków z jej własnego doświadczenia, osobiste lub pochodzące od uczestników warsztatów, pozwalają lepiej zrozumieć istotę prostych i praktycznych rozwiązań, dzięki którym uda ci się stawić czoło emocjonalnym wampirom, rozczarowaniom i odmowom.

Wolność emocjonalna to mapa, którą powinni się kierować ludzie zestresowani, zniechęceni i przytłoczeni rzeczywistością. Tę mapę mogą również wykorzystywać ludzie szczęśliwi, którzy chcą być jeszcze szczęśliwsi. Jak uczy nas dr Orloff, każdy dzień jest okazją do wykazania się bohaterstwem: odrzucenia negatywności, konstruktywnej reakcji, przejęcia kontroli nad sytuacją. Pełna wolność emocjonalna jest na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Judith Orloff jest profesorem psychiatrii oraz asystentem na UCLA. Prowadzi także prywatną praktykę lekarską. Jest autorką bestsellerów Pozytywna energia, Dr. Judith Orloff ?s Guide to Intuitive Healing oraz Second Sight. Dr Orloff jest międzynarodowym prelegentem oraz organizatorem warsztatów poświęconych zależnościom między medycyną, intuicją a wolnością emocjonalną. O jej pracy wspominano w CNN, PBS i NPR, a także w „USA Today”, „O Magazine” oraz „Self”. Dr Orloff stworzyła także Intuition and Emotional Freedom Channel dostępny w portalu YouTube pod adresem www.youtube.com/judithorloff md. Mieszka w Los Angeles, nad samym oceanem.

Jeżeli szukasz dodatkowych informacji lub inspiracji, odwiedź stronę internetową www.drjudithorloff .com

Recenzje ekspertów

Jest to wspaniała i ekscytująca książka, z której możemy się bardzo wiele nauczyć. Mądre i klarowne uwagi dr Orloff na temat emocji naprawdę przydadzą nam się w życiu.

Neale Donald Walsch

Wolność emocjonalna łączy w sobie neurobiologię, psychologię i duchowość, dzięki czemu przedstawia nowe podejście do wyzwalania się z więzów negatywnych emocji. Ta książka wskaże ci drogę do lepszego zdrowia, większej intymności oraz współczucia.

Dean Ornish

Napisany od serca i przystępny przewodnik po cudownej krainie spokoju. Nasi rodzice, nasza przeszłość i nasza teraźniejszość przestają mieć znaczenie. Znajdziesz w niej niejeden klejnot praktycznej wiedzy, która ma moc uzdrawiania.

Christiane Northrup

Fantastyczna książka! Polecam ją tak gorąco, ponieważ autorka zawarła w niej swoje osobiste i zawodowe doświadczenia, dzięki którym my również możemy osiągnąć oświecenie. To naprawdę fascynująca lektura. Polecam ją każdemu, kto chciałby pokonać szkodliwe schematy emocjonalne i osiągnąć pełną kontrolę nad samym sobą.

Candace Pert

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto ma już dość frustracji, samotności, zazdrości lub napięcia emocjonalnego. Dr Orloff wyjaśnia, jak osiągnąć lekkość bytu, znaleźć w sobie więcej optymizmu i cieszyć się spokojem. Naprawdę polecam.

Deepak Chopra

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wolność emocjonalna”