Wykorzystaj każdą sekundę. 101 rad jak osiągnąć sukces bez stresu

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
Okładka: Miękka
stron: 270
Wymiary: 15x23cm

37,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

„Wykorzystaj każdą sekundę” to nie jest kolejna książka na temat organizacji czasu. Jej autor Robert. W. Bly, dyrektor Centrum Komunikacji Technicznej i autor 40 książek na temat biznesu wychodzi poza utarte schematy dobrej organizacji czasu i proponuje szeroki wybór strategii i taktyk pozwalających na osiągnięcie sukcesu bez stresu i wykonanie więcej pracy w krótszym czasie.

Autor objaśnia metody maksymalizacji wykorzystania czasu i produktywności poprzez właściwe ustalenie priorytetów, tworzenie odpowiednich schematów czasowych i przezwyciężenie chęci do odkładania czekających nas zadań na później. Porusza kwestie właściwego wykorzystania zasobów energii i dbania o zdrowie poprzez stosowanie odpowiedniej diety, ćwiczeń fizycznych i planowanie odpoczynku.

Omawia też najnowsze metody zbierania informacji i efektywnego przekazywania wiadomości we współczesnym świecie. Jego rady poparte są przykładami z własnej działalności i osiągnięciami uznanych autorytetów na polu biznesu.

Rady dotyczące organizacji czasu obejmują:

– Sposoby eliminacji złych nawyków i działań, które nas opóźniają.
– Trzy rodzaje list pozwalające na właściwe zorganizowanie priorytetów.
– Metody skutecznego radzenia sobie z nadmiarem pracy biurowej.
– Opanowanie sztuki mówienia „nie”.
– Radzenie sobie z nadmiarem informacji.

Wprowadzenie technik proponowanych przez autora zapewni wykonanie wszystkich zadań w terminie, poprawi jakość kontaktów z klientami, zredukuje napięcie i stres w pracy, w wyniku czego będziemy mieli więcej czasu dla siebie, domu i rodziny, co z kolei zaowocuje lepszym samopoczuciem, a przecież to właśnie ono jest głównym – choć tak zaniedbywanym – celem naszych codziennych wysiłków.

Książka Wykorzystaj każdą sekundę uczy, jak zamienić czas z pełnego stresu WROGA w spokojnego PRZYJACIELA. Nie zwlekaj! Rozpocznij tę metamorfozę NATYCHMIAST.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wykorzystaj każdą sekundę. 101 rad jak osiągnąć sukces bez stresu”