Zarabiaj zamiast szukać wymówek

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
Okładka: Miękka
stron: 320
Wymiary: 14,5 x 22 cm

47,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Jean Chatzky zna wszystkie wymówki, za pomocą których kobiety wykręcają się od zarządzania swoimi pieniędzmi. Sama ich kiedyś używała. Jean po raz pierwszy przyznaje się do tego, że popełniła wszystkie opisane w tej książce błędy finansowe – nie płaciła rachunków, przesadziła z zadłużeniem na karcie kredytowej, nie troszczyła się o swoją emeryturę – zanim wreszcie zdecydowała się przejąć kontrolę nad własnymi pieniędzmi i zadbać o przyszłość.

Jeżeli Ty też jesteś gotowa wziąć sprawy finansowe we własne ręce, ta książka jest dla Ciebie. Jean udziela w niej odpowiedzi na wiele ważnych pytań:
– Od czego zacząć?
– Jak rozszyfrować specjalistyczny żargon finansowy? (To prostsze, niż Ci się wydaje).
– Jak się przełamać i zerwać z nastawieniem typu „nie jestem dość bystra, by zajmować się pieniędzmi”?
– Dlaczego będąc „wystarczająco dobrym inwestorem” możesz zarobić dużo pieniędzy w długim okresie, a próbując zostać „doskonałym inwestorem” możesz jedynie zwariować?
– Dlaczego może Ci się wydawać, że jesteś kiepska z matmy i dlaczego to niekoniecznie musi być prawdą?
– Jak (i gdzie) oszczędzać pieniądze?
– Dlaczego kobiety są lepszymi inwestorami i osiągają wyższe zyski niż mężczyźni?

Jean słynie z umiejętności wyjaśniania skomplikowanych kwestii dotyczących pieniędzy i inwestowania. W przejrzysty i przystępny sposób „rozpracowuje” najbardziej przerażające aspekty zarządzania pieniędzmi – od inwestowania w akcje po oszczędzanie na emeryturę – i sprawia, że staje się ono wykonalne, łatwe, a nawet – tak, tak – przyjemne. Ponadto w sekcji „Droga do miliona” udziela wskazówek, jak łatwo i szybko wprowadzić niewielkie zmiany, których efekty będą się sumowały.

O AUTORZE:

JEAN CHATZKY jest dziennikarką magazynu „Money” oraz wydawcą działu finansowego programu „Today”, emitowanego przez stację telewizyjną NBC. Pisuje felietony dla magazynu „Time”, dziennika „Daily News” oraz czasopisma „Travel + Leisure”. Będzie także prowadziła zapowiadany przez stację PBS program „Jean Chatzky’s Your Money”. Napisała cztery książki, w tym bestseller „Pay It Down!”

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zarabiaj zamiast szukać wymówek”