Zarządzanie projektami dla bystrzaków

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
ISBN: 9788324664948
Okładka: miękka
stron: 336
Wymiary: 17 cm x 23 cm

37,90 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Dziel, rządź i zarządzaj projektami jak z płatka!

Napięte terminy, ograniczone budżety, obniżanie kosztów przy zachowaniu doskonałej jakości oraz wysokie oczekiwania klientów – oto chleb powszedni współczesnych project managerów. Jak w tych warunkach doprowadzić każdy projekt do szczęśliwego finału i nie postarzeć się przy tym o dziesięć lat? Ten praktyczny przewodnik stanie się Twoją tarczą, Twoim orężem w codziennej walce o przetrwanie, jaką jest zarządzanie projektami. Dostarczy Ci nie tylko wiedzy teoretycznej, ale i mnóstwa praktycznych wskazówek. A jeśli przygotowujesz się do egzaminu Project Management Professional (przeprowadzanego przez organizację Project Management Institute), książka ta okaże się dla Ciebie wprost bezcenna, gdyż jej treść jest zgodna z PMBOK w wersji 4. Zapanuj nad otaczającym Cię chaosem i uzyskaj znakomite rezultaty, a przy tym osobistą i zawodową satysfakcję.

– ABC zarządzania projektami – poznaj najważniejsze czynniki udanej realizacji przedsięwzięcia.

– Trzymanie ręki na pulsie – buduj efektywny harmonogram oraz budżet projektu, dzięki którym poszczególne etapy będą realizowane na czas.

– Skuteczny zespół projektowy – dowiedz się, jak wybierać do projektu najlepszych współpracowników.

– Realizacja projektu – poznaj najlepsze techniki śledzenia postępów, analizowania oraz komunikowania statusu projektu od początku do końca.

– Rozwój umiejętności – naucz się umiejętnie korzystać z technologii i stosować podejście Earned Value Management.

Dowiedz się, jak:

– definiować cele projektu i określać związane z nimi oczekiwania

– identyfikować różne grupy odbiorców projektu

– dzielić zakres pracy na fragmenty łatwe do kontrolowania

– nowocześnie szacować zasoby i nimi zarządzać

– zarządzać ryzykiem i radzić sobie z niepewnością

– być skutecznym liderem projektu i zespołu

O autorze

Stan Portny jest konsultantem w dziedzinie zarządzania projektami. Posiada certyfikat PMP. Prowadził szkolenia i doradzał pracownikom ponad 150 organizacji w sektorze publicznym i prywatnym. Opracował i przeprowadził programy szkoleniowe dla ponad 50 000 pracowników szeregowych oraz przedstawicieli kadry menedżerskiej. W swojej książce łączy analityczne podejście z wewnętrznym poczuciem ładu i równowagi oraz głębokim szacunkiem dla osobistego potencjału jednostki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zarządzanie projektami dla bystrzaków”