Zarządzanie ryzykiem bankowym

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Poltext
ISBN: 9788375617832
Okładka: Miękka
stron: 146
Wymiary: 16,5 cm x 23,5 cm

48,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Nowe i zaktualizowane wydanie „Zarządzania ryzykiem bankowym” (pierwsze wydanie ukazało się w 2012 r.) uwzględnia zarówno liczne zmiany regulacyjne, jak i nowe wyzwania dla zarządzających ryzykiem, związane m.in. z przymusową restrukturyzacją czy cyberbezpieczeństwem.

Autorzy, mający bogate i różnorodne doświadczenie akademickie i praktyczne, całościowo i przystępnie prezentują zagadnienia związane z ryzykiem bankowym na tle międzynarodowych i krajowych standardów regulacyjnych. Skutki globalnego kryzysu finansowego, zmiany w przepisach prawnych dotyczących funkcjonowania banków oraz potrzeba kompleksowego spojrzenia na problematykę ryzyka stanowiły bodźce do przygotowania nowego wydania.
Książka jest skierowana do studentów i wykładowców studiów magisterskich kierunku finanse i rachunkowość oraz innych kierunków ekonomicznych obejmujących problematykę finansową, a także do słuchaczy studiów podyplomowych i praktyków zajmujących się zarządzaniem ryzykiem bankowym.

Prof. dr hab. Piotr Zielonka o książkach „Giełda i psychologia” oraz „Punkt odniesienia”

1 opinia dla „Zarządzanie ryzykiem bankowym”

  1. Aleksandra

    Profesjonalna książka dotycząca zagadnień ryzyka i jego zarządzania w banku. Ciekawa i godna polecenia pozycja, dla wszystkich zainteresowanych zarządzaniem ryzykiem.

Dodaj opinię