Zejdź sam sobie z drogi. 5 kluczowych punktów, dzięki którym przekroczysz wszelkie oczekiwania

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
Okładka: Miękka
stron: 300
Wymiary: 14 x 22 cm

39,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Przełam ograniczenia, które sam sobie narzucasz – dowiedz się, że twój własny mózg może być dla ciebie największą przeszkodą albo twoim najlepszym sojusznikiem.

Normalnie spodziewałbyś się po swoim mózgu, że będzie twoim sojusznikiem, na którym zawsze możesz polegać w swoim dążeniu do pełnego sukcesów i satysfakcjonującego życia, jednak okazuje się, że zazwyczaj jest wręcz na odwrót. To dlatego, że twój mózg to mniej więcej ten sam model, którego używali twoi przodkowie wiele tysięcy lat temu, kiedy podstawowym celem było samo przetrwanie. Podpowiada ci więc dzisiaj to samo, co kiedyś mówił twoim przodkom: Rozegraj to bezpiecznie. Omijaj ryzyko. Unikaj konfrontacji. Nie zapuszczaj się poza terytorium, które już znasz. I zawsze postępuj według nawyków, które dotychczas pozwoliły ci przetrwać.
Ukazując się we właściwym czasie, by pomóc ci poradzić sobie z wzrastającymi wymogami stawianymi przez nasz przeładowany presją, szybko zmieniający się świat, Zejdź sam sobie z drogi Roberta Coopera pomoże ci zrozumieć, co się dzieje w twojej głowie. Kiedy już wiesz, co tak naprawdę tobą kieruje, możesz wyłączyć przeszkadzające ci części mózgu, uaktywnić te, które są pomocne, i wyruszyć ścieżką ku osiągnięciu tego, czego według innych nie jesteś w stanie osiągnąć. W oparciu o ponad dwadzieścia lat badań prowadzonych na całym świecie, Zejdź sam sobie z drogi ukazuje ci pięć kluczy do dokonywania wyborów, które pozwolą ci zatriumfować nad realiami dzisiejszego świata:
– Kierunek, a nie ruch
– Skupienie, a nie czas
– Zdolność, a nie dostosowywanie się
– Energia, a nie wysiłek
– Wpływ, a nie zamiary
Pełna cudownych historii prawie o wszystkim – od notatki napisanej przez jednego z przodków autora, zanim wyruszył z Dublina do Ameryki w 1829 roku („To na horyzoncie żyje nadzieja… I tam właśnie się udam”), po nieprawdopodobne dokonania jamajskiej drużyny bobslejowej, która ustanowiła rekord świata – ta przełomowa książka potwierdza, że następna granica jest nie tylko przed nami, ale również w nas… A to, co wszystkim wydaje się niemożliwe, wcale takie nie jest.
Potężna mapa drogowa, która pomoże ci przekroczyć wszelkie oczekiwania

O AUTORZE

Dr Robert K. Cooper jest niezależnym naukowcem i doradcą ds. kierowania organizacjami i przedsiębiorstwami (leadership adviser), który dzięki położeniu nacisku na neurobiologię ukazuje niezwykłe perspektywy wielu osobom i firmom, z którymi współpracuje. Jest autorem bestsellera New York Timesa – książki The Other 90% (Pozostałe 90%). Doradzał dyrektorom i liderom – „wschodzącym gwiazdom” w takich organizacjach jak 3M, Barclays Bank, BSB Design, Intel, Starlight Starbright Children’s Foundation, Navigant Consulting, Northwestern Mutual i Verizon. Więcej możesz dowiedzieć się na jego stronie internetowej www.RobertKCooper.com.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zejdź sam sobie z drogi. 5 kluczowych punktów, dzięki którym przekroczysz wszelkie oczekiwania”