Złam kod milionerów. Twój klucz do światłego bogactwa

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 8388970720
Okładka: Twarda
stron: 312
Wymiary: 16x23cm

66,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Dlaczego jedni ludzie ledwie wiążą koniec z końcem, a inni opływają w dostatki? Czy tym drugim pisane jest lepsze życie? A gdybyś mógł zdobyć fortunę, nie tracąc niczego, co jest Ci drogie – Twoich wartości, zdrowia, przekonań duchowych, wolności, przyjaciół ani rodziny? Stać Cię na więcej niż myślisz – autorzy tej książki wiedzą to z pierwszej ręki. W tej książce Hansen i Allen łączą siły i odkrywają sekret światłego bogactwa. Omawiają cztery kody fortuny i pokazują, jak je złamać:
– Kod przeznaczenia
– Kod pryzmatu
– Kod anioła
– Kod gwiazdy

W kolejnych rozdziałach znajdziesz historie ludzi, którzy odkryli, jak niezwykłe życie jest im pisane i zaczęli podążać śladami swego przeznaczenia. Ty zrobisz to samo, ale najpierw dowiesz się, jak zamienić w miliony to, co już posiadasz, nauczysz się tworzyć swoje światłe sprawozdania finansowe i przekonasz się, że zarabianie pieniędzy idzie w parze z dzieleniem się posiadanymi skarbami.

Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że dźwignia, która wyniesie Cię wysoko w górę, jest w Tobie – musisz tylko za nią pociągnąć, robiąc to, co w naturalny sposób wychodzi Ci najlepiej. Twoja światła droga do bogactwa torowana ogniem żywej pasji rozpocznie się, gdy tylko uświadomisz sobie, co jest Ci w życiu najdroższe (słowa książki pomogą Ci odnaleźć tę pasję).

Owszem, ta droga będzie wymagać od Ciebie determinacji i ciężkiej pracy, lecz gdy już złamiesz kod milionerów, poczujesz, że po prostu ” trzeba”. I życie już nigdy nie będzie takie jak dawniej. Czy jesteś gotów zostać światłym milionerem?

O autorze

Mark Victor Hansen jest współautorem jednej z najlepiej sprzedających się serii książkowych wszech czasów, Balsam dla Duszy, której łączny nakład przekroczył 80 milionów egzemplarzy. Hansen od 25 lat występuje publicznie, bawiąc i ucząc słuchaczy na całym świecie. Jest też autorem pięciu innych książek i sześciu popularnych programów radiowych. Otrzymał wiele honorowych wyróżnień i nagród, między innymi nagrodę im. Horatio Algera.

Robert G. Allen pomógł zostać milionerem wielu ludziom w Stanach Zjednoczonych – zapewne większej ich liczbie, niż udało się to komukolwiek innemu. Jest autorem kilku cieszących się olbrzymim powodzeniem książek z dziedziny finansów. Książkę Nothing Down sprzedano w ponad 1 250 000 egzemplarzy, inne zaś – Creating Wealth, Multiple Streams of Income oraz Multiple Streams of Internet Income – również były bestsellerami rankingów „New York Timesa”.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Złam kod milionerów. Twój klucz do światłego bogactwa”