Zorganizowany menedżer. Koniec z odkładaniem spraw na później

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
stron: 160
Wymiary: 12x19cm

30,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Ta książka zdopinguje Cię do energicznych działań… jeśli tylko nie odłożysz jej na później.

– poczekam z tym, aż będę miał wolną chwilę,
– teraz nie jest odpowiedni moment,
– dzisiaj jestem za bardzo zmęczony.

Ciągle coś odwlekasz. I okazuje się, że odpowiedni moment nigdy nie nadchodzi, a Ty wiecznie jesteś zajęty. Efektem są spóźnialstwo i stres — przekraczasz terminy, powodujesz kryzysowe sytuacje i masz do siebie pretensje. W gruncie rzeczy wiesz, że załatwiając wszystko na bieżąco, miałbyś o wiele mniej pracy. Ale wzruszasz tylko ramionami i dalej powiększasz zaległości. Teraz możesz zmienić sytuację.

Niezwykłe bestsellery Kena Blancharda uczyniły z niego rozpoznawalną na całym świecie legendę biznesu. Miliony ludzi zaglądają do jego książek w poszukiwaniu nowatorskich technik zarządzania, przywództwa i obsługi klienta. Tym razem Blanchard radzi, jak pokonać jedną z najgorszych plag w miejscu pracy — odkładanie spraw na później.

Zorganizowany menedżer to historia Boba, typowego menedżera średniego szczebla, który zazwyczaj robi wszystko za pięć dwunasta. Bob nie dotrzymuje terminów. Skupia się na błahostkach i nie znajduje czasu na to, co ważne. Podobnie jak koledzy, ciągle szuka wymówek. Wreszcie trafia do Głównej Inspektor ds. Efektywności, która przemienia go w menedżera punktualnego i skutecznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zorganizowany menedżer. Koniec z odkładaniem spraw na później”