Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Wysyłając zapytanie z tego formularza mogą Państwo uzyskać informacje dotyczące naszej aktualnej oferty oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące zamówienia, dostawy i czasu realizacji.

Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:00.

Koszty dostawy

Koszty przesyłki zależą od wybranego sposobu płatności oraz sumy zamówienia i są ponoszone przez Kupującego. Tabela zawiera ceny dostaw na terenie Polski.
Sposób dostawyCzas dostawyCałkowity koszt przesyłki
Do 200 zł Od 200 do 300 złPowyżej 300 zł
Paczkomaty 24/7 - płatność przelewem lub kartą1-2 dni robocze11 złGRATISGRATIS
Kurier DHL - płatność przelewem lub kartą24 h - kolejny dzień roboczy12 złGRATISGRATIS
Kurier DHL - płatność przy odbiorze24 h - kolejny dzień roboczy15 zł15 złGRATIS
Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przelewem lub kartą1-2 dni robocze13 zł13 złGRATIS
Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przy odbiorze1-2 dni robocze16 zł16 złGRATIS
Odbiór osobistynie dotyczy0 zł0 zł0 zł

O Maklerska.pl

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istniejemy w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmujemy się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie. Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi wydawnictwami.

Nasza oferta to ponad 1500 książek o inwestowaniu na giełdzie oraz szeroko pojętym rozwoju osobistym. Prezentujemy tytuły większości wydawnictw działających na terenie Polski zajmujących się tematyką giełdy oraz najlepsze pozycje anglojęzyczne. Stale poszerzamy ilość pozycji i staramy się, aby każdy nowy tytuł znalazł się na „półkach” naszego internetowego sklepu.

Przed dokonaniem zakupu mogą Państwo w pełni zapoznać się z każdym produktem. Wszystkie książki są dokładnie opisane oraz zawierają informacje o naszej cenie i terminie realizacji. Oprócz tytułu prezentujemy także zdjęcie okładki, wydawcę, autora, format, typ okładki oraz ilość stron, a w niektórych przypadkach zamieszczamy również spis treści oraz fragment książki.

Od 2014 roku rozpoczęliśmy również działalność wydawniczą. Od tego czasu wydaliśmy między innymi takie bestsellery jak: “Analiza price action” Ala Brooksa, “Geometrię Fibonacciego” Pawła Danielewicza, czy “Analizę techniczną rynków finansowych” J. Murphy’ego. Cały czas poszukujemy tematów wartych promocji zarówno wśród zagranicznych, jak i polskich autorów.