Formularz kontaktowy

Wysyłając zapytanie z tego formularza mogą Państwo uzyskać informacje dotyczące naszej aktualnej oferty oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące zamówienia, dostawy i czasu realizacji.

Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:00.

Koszty dostawy

Koszty przesyłki zależą od wybranego sposobu płatności oraz sumy zamówienia i są ponoszone przez Kupującego. Tabela zawiera ceny dostaw na terenie Polski.
Sposób dostawyCzas dostawyCałkowity czas przesyłki
Do 200 złPowyżej 200 złPowyżej 300 zł
Paczkomaty 24/7 - płatność przelewem lub kartą2 - 3 dni robocze10 złGRATISGRATIS
Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przelewem lub kartą1 - 2 dni robocze8 złGRATISGRATIS
Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przy odbiorze1 - 2 dni robocze11 złGRATISGRATIS
Kurier Pocztex - płatność przelewem lub kartą24h - kolejny dzień roboczy11 zł11 złGRATIS
Kurier Pocztex - płatność przy odbiorze24h - kolejny dzień roboczy14 zł14 złGRATIS
Odbiór osobistynie dotyczy0 zł0 złGRATIS

O Maklerska.pl

Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istniejemy w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmujemy się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie. Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi wydawnictwami.

Nasza oferta to ponad 1500 książek o inwestowaniu na giełdzie oraz szeroko pojętym rozwoju osobistym. Prezentujemy tytuły większości wydawnictw działających na terenie Polski zajmujących się tematyką giełdy oraz najlepsze pozycje anglojęzyczne. Stale poszerzamy ilość pozycji i staramy się, aby każdy nowy tytuł znalazł się na „półkach” naszego internetowego sklepu.

Przed dokonaniem zakupu mogą Państwo w pełni zapoznać się z każdym produktem. Wszystkie książki są dokładnie opisane oraz zawierają informacje o naszej cenie i terminie realizacji. Oprócz tytułu prezentujemy także zdjęcie okładki, wydawcę, autora, format, typ okładki oraz ilość stron, a w niektórych przypadkach zamieszczamy również spis treści oraz fragment książki.

Od 2014 roku rozpoczęliśmy również działalność wydawniczą. Od tego czasu wydaliśmy między innymi takie bestsellery jak: „Analiza price action” Ala Brooksa, „Geometrię Fibonacciego” Pawła Danielewicza, czy „Analizę techniczną rynków finansowych” J. Murphy’ego. Cały czas poszukujemy tematów wartych promocji zarówno wśród zagranicznych, jak i polskich autorów.