Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

  Wysyłając zapytanie z tego formularza mogą Państwo uzyskać informacje dotyczące naszej aktualnej oferty oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące zamówienia, dostawy i czasu realizacji.

  Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:00.

  Koszty dostawy
  Koszty przesyłki zależą od wybranego sposobu płatności oraz sumy zamówienia i są ponoszone przez Kupującego. Tabela zawiera ceny dostaw na terenie Polski.
  Sposób dostawy Czas dostawy Całkowity koszt przesyłki
  Do 200 zł  Od 200 do 300 zł Powyżej 300 zł
  Paczkomaty 24/7 - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 11 zł GRATIS GRATIS
  Kurier DHL - płatność przelewem lub kartą 24 h - kolejny dzień roboczy 12 zł GRATIS GRATIS
  Kurier DHL - płatność przy odbiorze 24 h - kolejny dzień roboczy 15 zł 15 zł GRATIS
  Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 13 zł 13 zł GRATIS
  Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przy odbiorze 1-2 dni robocze 16 zł 16 zł GRATIS
  Odbiór osobisty nie dotyczy 0 zł 0 zł 0 zł

  Księgarnia giełdowa maklerska.pl

  Księgarnia Maklerska.pl działa w ramach firmy Epilog. Istniejemy w sieci od 1 maja 2007 roku. Zajmujemy się sprzedażą książek przede wszystkim o inwestowaniu na giełdzie. Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi wydawnictwami.

  Nasza oferta to ponad 1500 książek o inwestowaniu na giełdzie oraz szeroko pojętym rozwoju osobistym. Prezentujemy tytuły większości wydawnictw działających na terenie Polski zajmujących się tematyką giełdy oraz najlepsze pozycje anglojęzyczne. Stale poszerzamy ilość pozycji i staramy się, aby każdy nowy tytuł znalazł się na „półkach” naszego internetowego sklepu.

  Przed dokonaniem zakupu mogą Państwo w pełni zapoznać się z każdym produktem. Wszystkie książki są dokładnie opisane oraz zawierają informacje o naszej cenie i terminie realizacji. Oprócz tytułu prezentujemy także zdjęcie okładki, wydawcę, autora, format, typ okładki oraz ilość stron, a w niektórych przypadkach zamieszczamy również spis treści oraz fragment książki.

  Od 2014 roku rozpoczęliśmy również działalność wydawniczą. Od tego czasu wydaliśmy między innymi takie bestsellery jak: „Analiza price action” Ala Brooksa, „Geometrię Fibonacciego” Pawła Danielewicza, czy „Analizę techniczną rynków finansowych” J. Murphy’ego. Cały czas poszukujemy tematów wartych promocji zarówno wśród zagranicznych, jak i polskich autorów.