Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

  Wysyłając zapytanie z tego formularza mogą Państwo uzyskać informacje dotyczące naszej aktualnej oferty oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące zamówienia, dostawy i czasu realizacji.

  Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:00.

  Koszty dostawy
  Koszty przesyłki zależą od wybranego sposobu płatności oraz sumy zamówienia i są ponoszone przez Kupującego. Tabela zawiera ceny dostaw na terenie Polski.
  Sposób dostawy Czas dostawy Całkowity koszt przesyłki
  Do 200 zł  Od 200 do 300 zł Powyżej 300 zł
  Paczkomaty 24/7 - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 11 zł GRATIS GRATIS
  Kurier DHL - płatność przelewem lub kartą 24 h - kolejny dzień roboczy 12 zł GRATIS GRATIS
  Kurier DHL - płatność przy odbiorze 24 h - kolejny dzień roboczy 15 zł 15 zł GRATIS
  Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 13 zł 13 zł GRATIS
  Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przy odbiorze 1-2 dni robocze 16 zł 16 zł GRATIS
  Odbiór osobisty nie dotyczy 0 zł 0 zł 0 zł

  Zwroty i reklamacje w księgarni maklerska.pl

  Zwroty
  W naszym sklepie mogą Państwo prawo zrezygnować z zakupionego towaru w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki nie podając powodu rezygnacji. Jest to możliwe jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany i nie został pozbawiony fabrycznego opakowania. W celu dokonania zwrotu prosimy zatem o odesłanie towaru, z którego pragną Państwo zrezygnować razem z otrzymaną z nim fakturą. Koszt odesłania zamówienia do sklepu ponosi Klient.

  Uwaga: Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

  Adres do odesłania zwrotu:
  Księgarnia maklerska.pl
  ul. Nowe Osiedle 22/7
  62-040 Puszczykowo

  W przypadku wątpliwości, których nie udało nam się powyżej rozwiać prosimy o kontakt poprzez live chat lub formularz kontaktowy (prawy, górny narożnik strony).

  Reklamacje
  Każdy zakupiony towar u nas w sklepie jest objęty gwarancją. W przypadku wady fabrycznej lub uszkodzenia podczas transportu towar może zostać wymieniony. W takim przypadku prosimy o odesłanie towaru zwykłą paczką pocztową wraz z fakturą i opisem przyczyn reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrujemy w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia otrzymają Państwo nieuszkodzony egzemplarz lub, jeśli nie będzie to możliwe, zwrócimy pieniądze.

  Uwaga: Przesyłkę należy przesłać do nas za pośrednictwem Poczty Polskiej lub korzystając ze wskazanego przez nas Kuriera. Informujemy również, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek za pobraniem.

  Uszkodzony lub wadliwy towar należy odesłać na poniższy adres sklepu najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od czasu odebrania przesyłki:
  Księgarnia maklerska.pl
  ul. Nowe Osiedle 22/7
  62-040 Puszczykowo

  W przypadku wątpliwości, których nie udało nam się powyżej rozwiać prosimy o kontakt poprzez live chat lub formularz kontaktowy (prawy, górny narożnik strony).

  Zwroty produktów cyfrowych

  Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zakupu produktu cyfrowego w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy bez podania przyczyny, przy czym prawo do zwrotu wygasa w momencie przekazania produktu cyfrowego do dyspozycji Klienta.