Regulamin księgarni maklerska.pl

Księgarnia internetowa, działająca pod adresem http://maklerska.pl/, prowadzona jest przez firmę Epilog, zarejestrowaną przez Burmistrza Miasta Puszczykowa z nr ewidencji 3150/06, nr NIP 777-257-89-78, nr REGON 300224090, z siedzibą przy ulicy Konopnickiej 6 w Puszczykowie.

Regulamin sklepu

 1. Maklerska.pl prowadzi sprzedaż tylko za pośrednictwem Internetu.
 2. Zamówienia są przyjmowane wyłącznie przez strony www.maklerska.pl. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informacje o przyjęciu zamówienia przez sklep.
 3. Przy każdym towarze podany jest czas realizacji. Realizacja zamówienia zaczyna się:
  – natychmiast – jeśli wcześniej został wybrany sposób płatności ,,przy odbiorze”.
  – w momencie wpłynięcia pieniędzy na nasze konto – jeśli wcześniej został wybrany sposób płatności ,,przelew” lub ,,karta płatnicza”.
 4. Czas realizacji jest liczony tylko przy uwzględnieniu dni roboczych.
 5. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.
 6. Zamówienie przechodzi do realizacji pod warunkiem jego dostępności u dostawców Maklerska.pl. W przypadku niedostępności towarów objętych zamówieniem klient jest o tym informowany i podejmuje decyzję o wydłużeniu terminu realizacji, częściowemu anulowaniu zamówienia lub całkowitemu anulowaniu zamówienia.
 7. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.
 8. Każde zamówienie zawiera fakturę VAT.
 9. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub całkowicie z niego zrezygnować do momentu otrzymania e-maila potwierdzającego wysłanie zamówienia. Zmiany w zamówieniu są możliwe poprzez kontakt z księgarnią pocztą elektroniczną.
 10. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena produktu jest wiążąca w chwili złożenie przez klienta zamówienia.
 11. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 12. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.
 13. Klient może płacić: kartą kredytową, przelewem bankowym na konto sklepu lub przy odbiorze (należność pobiera listonosz lub kurier).
 14. Klient w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki ma prawo zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny. Jest to jednak możliwe tylko w przypadku, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony i znajduje się w oryginalnym opakowaniu. Zwracany towar wraz z fakturą należy odesłać na adres księgarni ul. Nowe Osiedle 22/7, 62-040 Puszczykowo. Koszt odesłania zamówienia do sklepu ponosi Klient. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.
 15. Jeśli wysłany przez nas produkt posiada wady techniczne lub uszkodzenia powstałe w wyniku transportu, klient niezwłocznie powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres księgarni ul. Nowe Osiedle 22/7, 62-04o Puszczykowo. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego Maklerska.pl zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego produktu należy dołączyć fakturę oraz opis wady produktu. Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy lub, jeśli nie będzie to możliwe, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu.
 16. Nie odbieramy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem.
 17. Dane Kupującego wykorzystywane są tylko do realizacji zamówienia i komunikacji z nim.
 18. Klient ma prawo do wglądu we własne dane, do ich zmiany oraz usunięcia.
 19. Składając zamówienie klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z realizacją zamówienia.
 20. W momencie przekazania Klientowi produktu cyfrowego, Klient traci prawo do jego zwrotu.
 21. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją i zapoznaniem się z regulaminem księgarni Maklerska.pl.
 22. Maklerska.pl po zrealizowaniu zamówienia, za zgodą Klienta, wysyła wiadomość e-mail z prośbą o opinie zakupionych produktów, które po zamieszczeniu, na życzenie autora, w każdym momencie mogą zostać usunięte.
 23. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby firmy Epilog.
 24. Strona http://maklerska.pl/ chroniona jest prawem autorskim. Wszelkie umieszczone na niej znaki towarowe, nazwy, zdjęcia, rysunki użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez zgody ich właścicieli jest zabronione.