Wydaj książkę giełdową z maklerska.pl

Wydaj książkę giełdową z maklerska.pl

Zapraszamy do współpracy autorów publikacji związanych z rynkami finansowymi, inwestycjami, biznesem i rozwojem osobistym. Oferujemy kompleksową pomoc przy wydaniu książki: odpowiednio zredagujemy publikację, wybierzemy tytuł, dopracujemy szatę graficzną oraz zajmiemy się kwestiami druku, promocji i sprzedaży.

Przebieg współpracy

Po zaakceptowaniu propozycji książkowej, między Autorem a wydawnictwem zawierana jest umowa. Od tego momentu zaczynamy przygotowywać publikację do druku. Czas oczekiwania najczęściej wynosi sześć miesięcy, aczkolwiek przy publikacjach o dużej objętości i wymagających wielu poprawek, okres ten może się wydłużyć.

Format, cenę i nakład książki określamy samodzielnie, przy czym bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie autora. Honorarium ustalamy indywidualnie. Najczęściej wynosi ono stawkę procentową liczoną od ceny detalicznej książki. Wszelkie koszty wydania ponosi wydawca.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą wydawniczą, prosimy o kontakt na adres ksiegarnia@maklerska.pl, a z chęcią odpowiemy na każde pytanie.