Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Wysyłając zapytanie z tego formularza mogą Państwo uzyskać informacje dotyczące naszej aktualnej oferty oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące zamówienia, dostawy i czasu realizacji.

Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:00.

Koszty dostawy

Koszty przesyłki zależą od wybranego sposobu płatności oraz sumy zamówienia i są ponoszone przez Kupującego. Tabela zawiera ceny dostaw na terenie Polski.
Sposób dostawy Czas dostawy Całkowity czas przesyłki
Do 200 zł Powyżej 200 zł Powyżej 300 zł
Paczkomaty 24/7 - płatność przelewem lub kartą 2 - 3 dni robocze 10 zł GRATIS GRATIS
Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przelewem lub kartą 1 - 2 dni robocze 8 zł GRATIS GRATIS
Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przy odbiorze 1 - 2 dni robocze 11 zł GRATIS GRATIS
Kurier Pocztex - płatność przelewem lub kartą 24h - kolejny dzień roboczy 11 zł 11 zł GRATIS
Kurier Pocztex - płatność przy odbiorze 24h - kolejny dzień roboczy 14 zł 14 zł GRATIS
Odbiór osobisty nie dotyczy 0 zł 0 zł GRATIS

Współpraca z autorami

Zapraszamy do współpracy autorów publikacji związanych z rynkami finansowymi, inwestycjami, biznesem i rozwojem osobistym. Oferujemy kompleksową pomoc przy wydaniu książki: odpowiednio zredagujemy publikację, wybierzemy tytuł, dopracujemy szatę graficzną oraz zajmiemy się kwestiami druku, promocji i sprzedaży.

Przebieg współpracy

Po zaakceptowaniu propozycji książkowej, między Autorem a wydawnictwem zawierana jest umowa. Od tego momentu zaczynamy przygotowywać publikację do druku. Czas oczekiwania najczęściej wynosi sześć miesięcy, aczkolwiek przy publikacjach o dużej objętości i wymagających wielu poprawek, okres ten może się wydłużyć.

Format, cenę i nakład książki określamy samodzielnie, przy czym bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie autora. Honorarium ustalamy indywidualnie. Najczęściej wynosi ono stawkę procentową liczoną od ceny detalicznej książki. Wszelkie koszty wydania ponosi wydawca.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą wydawniczą, prosimy o kontakt na adres ksiegarnia@maklerska.pl, a z chęcią odpowiemy na każde pytanie.