Formularz kontaktowy

Wysyłając zapytanie z tego formularza mogą Państwo uzyskać informacje dotyczące naszej aktualnej oferty oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące zamówienia, dostawy i czasu realizacji.

Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:00.

Koszty dostawy

Koszty przesyłki zależą od wybranego sposobu płatności oraz sumy zamówienia i są ponoszone przez Kupującego. Tabela zawiera ceny dostaw na terenie Polski.
Sposób dostawyCzas dostawyCałkowity czas przesyłki
Do 200 złPowyżej 200 złPowyżej 300 zł
Paczkomaty 24/7 - płatność przelewem lub kartą2 - 3 dni robocze10 złGRATISGRATIS
Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przelewem lub kartą1 - 2 dni robocze8 złGRATISGRATIS
Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przy odbiorze1 - 2 dni robocze11 złGRATISGRATIS
Kurier Pocztex - płatność przelewem lub kartą24h - kolejny dzień roboczy11 zł11 złGRATIS
Kurier Pocztex - płatność przy odbiorze24h - kolejny dzień roboczy14 zł14 złGRATIS
Odbiór osobistynie dotyczy0 zł0 złGRATIS

Pomagamy

Staramy się być świadomi otaczającej nas rzeczywistości. Na współczesne problemy nie zamykamy oczu, tylko chcemy dołożyć własną cegiełkę do tego, aby Świat był lepszy. Ideą naszych charytatywnych działań jest podnoszenie ogólnych warunków życia i rozwój najbiedniejszych społeczeństw.

Gdzie pomagamy?
Miejscem, które uważamy za najbardziej potrzebujące pomocy jest Afryka. Ten kontynent to najbiedniejszy obszar Świata, który zmaga się z wieloma plagami, chorobami, głodem i lokalnymi konfliktami.
Niektórzy mogą zapytać dlaczego Afryka, a nie Polska? Zgadzamy się, że w naszym kraju również jesteśmy świadkami wielu niedoskonałości, ale na społeczne problemy staramy się patrzeć z perspektywy globalnej. Wyznając myśl, że aby poprawić dany element należy skupić się na jego najsłabszym ogniwie, uważamy, że nasza pomoc będzie najskuteczniejsza, jeśli skierujemy ją właśnie do Afryki.

Co wspieramy?
Staramy się, aby naszym działaniom zawsze towarzyszyło dalekowzroczne myślenie. Jesteśmy świadomi, że w Afryce jest potrzebna pomoc każdego rodzaju. My jednak wybraliśmy, tę formę, która jest spójna z naszym poglądami. Wspieramy edukację, ponieważ uważamy, że trwały i ciągły rozwój społeczeństwa może nastąpić tylko poprzez naukę. Wykształcone dzieci, ambitna młodzież, a następnie młodzi pracownicy i przedsiębiorcy będą już samodzielnie i na własny rachunek pomagali sobie, własnym rodzinom i przyjaciołom, ale również ogólnie innym Afrykańczykom, dając im wzór, motywację i pomysły na zmiany. Jesteśmy wdzięczni, że możemy być u podstaw tych przemian i zapoczątkować łańcuch niekończących się działań i doskonaleń.

Jak pomagamy?
Część naszych przychodów z księgarni Maklerska.pl przeznaczamy regularnie na pomoc dzieciom z Afryki. Ostatnio nasze wsparcie otrzymały konkretne osoby – piętnastoletni John i Mario z Ghany.

Pomoc do Afryki kierujemy poprzez współpracę z Fundacją „Dzieci Afryki„.