Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

  Wysyłając zapytanie z tego formularza mogą Państwo uzyskać informacje dotyczące naszej aktualnej oferty oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące zamówienia, dostawy i czasu realizacji.

  Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:00.

  Koszty dostawy
  Koszty przesyłki zależą od wybranego sposobu płatności oraz sumy zamówienia i są ponoszone przez Kupującego. Tabela zawiera ceny dostaw na terenie Polski.
  Sposób dostawy Czas dostawy Całkowity koszt przesyłki
  Do 200 zł  Od 200 do 300 zł Powyżej 300 zł
  Paczkomaty 24/7 - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 11 zł GRATIS GRATIS
  Kurier DHL - płatność przelewem lub kartą 24 h - kolejny dzień roboczy 12 zł GRATIS GRATIS
  Kurier DHL - płatność przy odbiorze 24 h - kolejny dzień roboczy 15 zł 15 zł GRATIS
  Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 13 zł 13 zł GRATIS
  Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przy odbiorze 1-2 dni robocze 16 zł 16 zł GRATIS
  Odbiór osobisty nie dotyczy 0 zł 0 zł 0 zł

  Księgarnia maklerska.pl pomaga

  Staramy się być świadomi otaczającej nas rzeczywistości. Na współczesne problemy nie zamykamy oczu, tylko chcemy dołożyć własną cegiełkę do tego, aby Świat był lepszy. Ideą naszych charytatywnych działań jest podnoszenie ogólnych warunków życia i rozwój najbiedniejszych społeczeństw.

  Gdzie pomagamy?
  Miejscem, które uważamy za najbardziej potrzebujące pomocy jest Afryka. Ten kontynent to najbiedniejszy obszar Świata, który zmaga się z wieloma plagami, chorobami, głodem i lokalnymi konfliktami.
  Niektórzy mogą zapytać dlaczego Afryka, a nie Polska? Zgadzamy się, że w naszym kraju również jesteśmy świadkami wielu niedoskonałości, ale na społeczne problemy staramy się patrzeć z perspektywy globalnej. Wyznając myśl, że aby poprawić dany element należy skupić się na jego najsłabszym ogniwie, uważamy, że nasza pomoc będzie najskuteczniejsza, jeśli skierujemy ją właśnie do Afryki.

  Co wspieramy?
  Staramy się, aby naszym działaniom zawsze towarzyszyło dalekowzroczne myślenie. Jesteśmy świadomi, że w Afryce jest potrzebna pomoc każdego rodzaju. My jednak wybraliśmy, tę formę, która jest spójna z naszym poglądami. Wspieramy edukację, ponieważ uważamy, że trwały i ciągły rozwój społeczeństwa może nastąpić tylko poprzez naukę. Wykształcone dzieci, ambitna młodzież, a następnie młodzi pracownicy i przedsiębiorcy będą już samodzielnie i na własny rachunek pomagali sobie, własnym rodzinom i przyjaciołom, ale również ogólnie innym Afrykańczykom, dając im wzór, motywację i pomysły na zmiany. Jesteśmy wdzięczni, że możemy być u podstaw tych przemian i zapoczątkować łańcuch niekończących się działań i doskonaleń.

  Jak pomagamy?
  Część naszych przychodów z księgarni Maklerska.pl przeznaczamy regularnie na pomoc dzieciom z Afryki. Ostatnio nasze wsparcie otrzymały konkretne osoby – piętnastoletni John i Mario z Ghany.

  Pomoc do Afryki kierujemy poprzez współpracę z Fundacją „Dzieci Afryki„.