Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Wysyłając zapytanie z tego formularza mogą Państwo uzyskać informacje dotyczące naszej aktualnej oferty oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące zamówienia, dostawy i czasu realizacji.

Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:00.

Koszty dostawy
Koszty przesyłki zależą od wybranego sposobu płatności oraz sumy zamówienia i są ponoszone przez Kupującego. Tabela zawiera ceny dostaw na terenie Polski.
Sposób dostawy Czas dostawy Całkowity koszt przesyłki
Do 200 zł  Od 200 do 300 zł Powyżej 300 zł
Paczkomaty 24/7 - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 11 zł GRATIS GRATIS
Kurier DHL - płatność przelewem lub kartą 24 h - kolejny dzień roboczy 12 zł GRATIS GRATIS
Kurier DHL - płatność przy odbiorze 24 h - kolejny dzień roboczy 15 zł 15 zł GRATIS
Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 13 zł 13 zł GRATIS
Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przy odbiorze 1-2 dni robocze 16 zł 16 zł GRATIS
Odbiór osobisty nie dotyczy 0 zł 0 zł 0 zł

Podcast o giełdzie, inwestowaniu i biznesie

podcast o giełdzie dla inwestorówKażdy odpowiedzialny inwestor czy trader doskonale wie, że inwestowanie to proces ciągłej nauki. Przy dynamicznie zmieniającym się rynku nie można sobie pozwolić na bierność. Osoby świadomie podchodzące do lokowania swojego kapitału na giełdzie powinny regularnie się rozwijać poprzez edukację, prowadzenie własnych badań oraz monitorowanie zachodzących na rynku zmian. Z racji tego, że w dzisiejszym świecie na permanentny brak czasu narzeka chyba każdy, postanowiliśmy uruchomić nowy projekt – podcast o giełdzie oraz inwestowaniu, który ma w założeniu umożliwić Ci wygodny dostęp do wartościowej wiedzy książkowej (i nie tylko) w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

 

Podcast o giełdzie – jak słuchać?

Zależało nam na tym, aby podcast o giełdzie mógł być odsłuchiwany wszędzie, gdzie tylko zechcesz: podczas biegania, dojazdu do pracy czy wakacyjnego relaksu. Dlatego nagrania opublikowaliśmy w wielu dostępnych na rynku darmowych aplikacjach i na stronach WWW. Wystarczy ściągnąć odpowiednią aplikację, a następnie wyszukać nasz podcast, wpisując hasło „maklerska”. Jeśli spodobają Ci się audycje, subskrybuj nasz podcast o giełdzie, aby dostawać powiadomienia o najnowszych nagraniach.

 

Podcast o giełdzie w aplikacjach mobilnych

Najwygodniejszym rozwiązaniem jest słuchanie podcastu na telefonie. Nasz podcast o giełdzie jest dostępny w większości aplikacji mobilnych. Poniżej znajdziesz listę darmowych aplikacji, poprzez które możesz słuchać naszych nagrań o inwestowaniu na giełdzie:

 

Podcast o giełdzie na komputerze

Nagrania możesz również odsłuchiwać na komputerze:

 

Podcast o inwestowaniu – dotychczasowe odcinki

Poniżej przedstawiamy w skrócie wszystkie dotychczasowe nagrania, które opublikowaliśmy:

Trader21 – zmiany w systemach monetarnych | Banki centralne i ich walka z recesją

Fragment publikacji „Inteligentny inwestor XXI wieku” autorstwa Tradera21, opowiada o zmianach w systemach monetarnych oraz o bankach centralnych i ich walce z recesją.  Z nagrania dowiesz się czym jest standard złota, jakie są automatyczne mechanizmy regulujące wartość, co zakładał system z Bretton Woods, czym jest petrodolar oraz jakie konsekwencje niosło rozdzielenie dolara od złota.

Sposób myślenia wspaniałyvh inwestorów

Jaki jest sposób myślenia wspaniałych inwestorów – Sztuka spekulacji po latach

Fragment publikacji „Sztuka spekulacji po latach” autorstwa Zenona Komara, opowiada o pięciu wspaniałych inwestorach. Z nagrania dowiesz się jakie są metody oraz sposób myślenia najwspanialszych inwestorów, takich jak: Warren Buffett, George Soros, Peter Lynche, Paul Tudor Jones II, John Paulson.

Trader21

Trader21 – rozmowa o książce „Inteligentny Inwestor XXI wieku”

W rozmowie przytoczonej w tym podcaście, Trader 21 prezentuje swoje czterotomowe dzieło Inteligentny inwestor XXI wieku. Z nagrania dowiesz się czy osiągnięcie sukcesu na giełdzie jest na wyciągnięcie ręki, jakie są podstawowe klasy aktywów, które wykorzystuje Trader21, czy rynek nieruchomości jest bezpieczniejszy od akcyjnego oraz jakie są wizje i scenariusze dla systemu monetarnego na świecie?

Tulipanomania

Historie kryzysów finansowych – holenderska Tulipanomania

Fragment publikacji Niezwykłe złudzenia i szaleństwa tłumów autorstwa Charlesa Mackaya, w którym poruszana jest historia kryzysu finansowego tzw. holenderska Tulipanomania. Z nagrania dowiesz się, jak wyglądała holenderska Tulipanomania, co sprawiło, że za jedną cebulkę tulipana potrafiono oddać majątek życia oraz jak wyglądały spekulacje maklerów, napędzających tulipanowe szaleństwo?

15 zasad fishera wyboru spółek o dużym potencjale wzrostu

15 zasad Fishera wyboru spółek o dużym potencjale wzrostu

Fragment publikacji Zwykłe akcje, niezwykłe zyski autorstwa Philipa A. Fishera, w którym zostają poruszane trzy z piętnastu cech, których wg Fishera, należy szukać w spółkach. Z nagrania dowiesz się w jakie akcje inwestować, czego szukać w akcjach oraz poznasz elementy dobrej inwestycji.

 

Podstawy ekonomii politycznej

Trader Vic – podstawy ekonomii politycznej

Fragment publikacji Trader Vic – Metody Mistrza Wall Street Victora Sperandeo, w którym poruszane są podstawy ekonomii politycznej. Jeżeli zastanawia Cię, jak funkcjonuje gospodarka, jaka jest rola pieniądza, skąd bierze się bogactwo oraz jak wiąże się ekonomia z naturą ludzką, ten podcast jest dla Ciebie.

 

Pułapki inwestycyjne – jak ich unikać?podcast o giełdzie dla inwestora

Fragment książki Najważniejsza rzecz Howarda Marksa poświęcony pułapkom inwestycyjnym. W nagraniu autor tłumaczy między innymi kwestie maksymalizacji zysku, ochrony kapitału, identyfikowania niepoprawnych szacunków innych inwestorów, inwestowania defensywnego oraz omawia błędy o podłożu psychologicznym czy analitycznym, jakie popełniają inwestorzy, a także wskazuje sposoby unikania tych błędów.

Mity związane z grą na giełdziepodcast o giełdzie dla inwestora

Fragment książki Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie Alexandra Eldera, z którego dowiesz się, jakie są najbardziej powszechne mity związane z inwestowaniem na giełdzie. W podcaście autor porusza kwestie wielkości kapitału umożliwiającego skuteczny handel na giełdzie, podążania za wskazaniami rynkowych guru oraz automatyzacji procesu inwestowania.

Złoto inwestycyjne – jak działa rynek złota?podcast o inwetsowaniu na giełdzie

Fragment książki Świat surowców Doroty Sierakowskiej, w którym autorka wyjaśnia, z czego wynika wyjątkowość złota i dlaczego od tysięcy lat pozostaje ono dla ludzkości tak niezwykle istotne. Z nagrania dowiesz się, jak funkcjonuje rynek złota i które instrumenty możesz wykorzystać, inwestując w złoto. Poznasz również czynniki kształtujące cenę tego kruszcu oraz dowiesz się, jaki wpływ na rynek złota mają działania banków centralnych.

inwestowanie w dywidendy

Inwestowanie w spółki dywidendowe – co warto wiedzieć?

Fragment publikacji Książka o inwestowaniu Rafała Janika poświęcony inwestowaniu w spółki dywidendowe. Z nagrania dowiesz się na co należy zwrócić uwagę przed zakupem spółki dywidendowej oraz jak w praktyce wygląda wypłata dywidendy. Autor wyjaśnia w jaki sposób wypłata dywidendy wpływa na wartości indeksów oraz odpowiada na pytanie, czy wysoka stopa dywidendy jest gwarantem sukcesu.

podcast analiza techniczna

Analiza techniczna- wprowadzenie

Fragment publikacji Analiza techniczna rynków finansowych autorstwa Johna Murphy’ego, w którym poruszane są ogólne założenia analizy technicznej. Z nagrania dowiesz się na czym opiera się analiza techniczna, jakie są zalety oraz zastrzeżenia względem niej, oraz która analiza jest bardziej uniwersalna, fundamentalna czy techniczna?

 

 

maklerska program partnerski

Related Posts