Podcast o giełdzie, inwestowaniu i biznesie

30 lipca 2019

Każdy odpowiedzialny inwestor czy trader doskonale wie, że inwestowanie to proces ciągłej nauki. Przy dynamicznie zmieniającym się rynku nie można sobie pozwolić na bierność. Osoby świadomie podchodzące do lokowania swojego kapitału na giełdzie powinny regularnie się rozwijać poprzez edukację, prowadzenie własnych badań oraz monitorowanie zachodzących na rynku zmian.

Podcast o giełdzie, inwestowaniu i biznesie

Z racji tego, że w dzisiejszym świecie na permanentny brak czasu narzeka chyba każdy, postanowiliśmy uruchomić nowy projekt – podcast o giełdzie oraz inwestowaniu, który ma w założeniu umożliwić Ci wygodny dostęp do wartościowej wiedzy książkowej (i nie tylko) w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Podcast o giełdzie – jak słuchać?

Zależało nam na tym, aby podcast o giełdzie mógł być odsłuchiwany wszędzie, gdzie tylko zechcesz: podczas biegania, dojazdu do pracy czy wakacyjnego relaksu. Dlatego nagrania opublikowaliśmy w wielu dostępnych na rynku darmowych aplikacjach i na stronach WWW. Wystarczy ściągnąć odpowiednią aplikację, a następnie wyszukać nasz podcast, wpisując hasło „maklerska”. Jeśli spodobają Ci się audycje, subskrybuj nasz podcast o giełdzie, aby dostawać powiadomienia o najnowszych nagraniach.

Podcast o giełdzie w aplikacjach mobilnych

Najwygodniejszym rozwiązaniem jest słuchanie podcastu na telefonie. Nasz podcast o giełdzie jest dostępny w większości aplikacji mobilnych. Poniżej znajdziesz listę darmowych aplikacji, poprzez które możesz słuchać naszych nagrań o inwestowaniu na giełdzie:

Podcast o giełdzie na komputerze

Nagrania możesz również odsłuchiwać na komputerze:

maklerska program partnerski