Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

  Wysyłając zapytanie z tego formularza mogą Państwo uzyskać informacje dotyczące naszej aktualnej oferty oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące zamówienia, dostawy i czasu realizacji.

  Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:00.

  Koszty dostawy
  Koszty przesyłki zależą od wybranego sposobu płatności oraz sumy zamówienia i są ponoszone przez Kupującego. Tabela zawiera ceny dostaw na terenie Polski.
  Sposób dostawy Czas dostawy Całkowity koszt przesyłki
  Do 200 zł  Od 200 do 300 zł Powyżej 300 zł
  Paczkomaty 24/7 - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 11 zł GRATIS GRATIS
  Kurier DHL - płatność przelewem lub kartą 24 h - kolejny dzień roboczy 12 zł GRATIS GRATIS
  Kurier DHL - płatność przy odbiorze 24 h - kolejny dzień roboczy 15 zł 15 zł GRATIS
  Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 13 zł 13 zł GRATIS
  Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przy odbiorze 1-2 dni robocze 16 zł 16 zł GRATIS
  Odbiór osobisty nie dotyczy 0 zł 0 zł 0 zł

  Podcast o giełdzie, inwestowaniu i biznesie

  podcast o giełdzie dla inwestorówKażdy odpowiedzialny inwestor czy trader doskonale wie, że inwestowanie to proces ciągłej nauki. Przy dynamicznie zmieniającym się rynku nie można sobie pozwolić na bierność. Osoby świadomie podchodzące do lokowania swojego kapitału na giełdzie powinny regularnie się rozwijać poprzez edukację, prowadzenie własnych badań oraz monitorowanie zachodzących na rynku zmian. Z racji tego, że w dzisiejszym świecie na permanentny brak czasu narzeka chyba każdy, postanowiliśmy uruchomić nowy projekt – podcast o giełdzie oraz inwestowaniu, który ma w założeniu umożliwić Ci wygodny dostęp do wartościowej wiedzy książkowej (i nie tylko) w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

  Podcast o giełdzie – jak słuchać?

  Zależało nam na tym, aby podcast o giełdzie mógł być odsłuchiwany wszędzie, gdzie tylko zechcesz: podczas biegania, dojazdu do pracy czy wakacyjnego relaksu. Dlatego nagrania opublikowaliśmy w wielu dostępnych na rynku darmowych aplikacjach i na stronach WWW. Wystarczy ściągnąć odpowiednią aplikację, a następnie wyszukać nasz podcast, wpisując hasło „maklerska”. Jeśli spodobają Ci się audycje, subskrybuj nasz podcast o giełdzie, aby dostawać powiadomienia o najnowszych nagraniach.

  Podcast o giełdzie w aplikacjach mobilnych

  Najwygodniejszym rozwiązaniem jest słuchanie podcastu na telefonie. Nasz podcast o giełdzie jest dostępny w większości aplikacji mobilnych. Poniżej znajdziesz listę darmowych aplikacji, poprzez które możesz słuchać naszych nagrań o inwestowaniu na giełdzie:

  Podcast o giełdzie na komputerze

  Nagrania możesz również odsłuchiwać na komputerze:

  Podcast o inwestowaniu – dotychczasowe odcinki

  Poniżej przedstawiamy w skrócie wszystkie dotychczasowe nagrania, które opublikowaliśmy:Podstawy day tradingu

  Podstawy day tradingu | Prawo wykresów | Sposoby otwarcia pozycji | Wybór rynku i perspektywy czasowej

  Fragment publikacji „Day trading” autorstwa Joe Rossa, traktuje o podstawach day tradingu. Z nagrania dowiesz się jakie są podobieństwa i różnice między day tradingiem a tradingiem pozycyjnym; na czym polega czytanie wykresów i dlaczego jest to tak istotne; jak dokonać wyboru rynku, perspektywy czasowej i sposoby otwierania pozycji; jakie są najlepsze momenty na otwarcie pozycji?

  autentyczna historia polskiego inwestora gieldowego

  „Jak spuściłem 2 miliony na giełdzie” – autentyczna historia polskiego inwestora giełdowego

  Fragment publikacji „Jak spuściłem 2 miliony na giełdzie” autorstwa Pawła Bodnara, pokazuje prawdziwe życie tradera. Książka stanowi zapis 10-letniej historii polskiego inwestora, który bez zbędnego sentymentu i rozgrzeszania własnej osoby opisuje, jak wyglądała jego droga na szczyt, a następnie upadek.

  Sekrety tradingu krótkoterminowego - podcast„Sekrety tradingu krótkoterminowego” – przemyślenia na temat spekulacji

  Fragment publikacji „Sekrety tradingu krótkoterminowego” autorstwa Larry’ego Williamsa traktuje o istocie spekulacji i jej podstawowych elementach. Z nagrania dowiesz się, jakie są elementy spekulacji oraz jakie spostrzeżenia na temat tradingu ma Larry Williams? O dużych zakładach, ryzyku, cierpliwości, chciwości i przypadkowości.

  warsztat inwestoraAnaliza techniczna – warsztat skutecznego inwestora

  Fragment publikacji „Analiza techniczna w praktyce” autorstwa Krzysztofa Kochana traktuje o warsztacie skutecznego inwestora. Jakie elementy składają się na kompletny warsztat inwestora; dlaczego nie lubimy narzucać sobie reguł; jak wyglądałby trading w idealnym świecie i jakie płyną z tego wnioski; oraz czym należy się kierować, tworząc własny warsztat inwestycyjny?

  wycena spółki„Świadomy inwestor” – oczekiwania związane z wyceną spółki

  Fragment publikacji „Świadomy inwestor. Odkrywanie ukrytego potencjału spółki” autorstwa Pawła Zaremby-Śmietańskiego omawia oczekiwania związane z wyceną spółki. Z nagrania dowiesz się czy istnieje obiektywna wartość spółki; co nam mówią wyceny analityków; w jakim tempie powinny rosnąć spółki; oraz jak dokładne są wyceny i co ile je aktualizować.

  psychologia skutecznego tradingu

  Psychologia skutecznego tradingu – dyscyplina i odpowiedni stan umysłu

  Fragment publikacji „Psychologia skutecznego tradingu” autorstwa Steve’a Warda omawia omawia wybraną strategię dotyczącą dyscypliny i odpowiedniego stanu umysłu. Z nagrania dowiesz się z jakich powodów traderzy tracą dyscyplinę; jak zidentyfikować swoje słabe strony; jaki jest idealny stan emocjonalny podczas tradingu; oraz jak określać i zarządzać swoim stanem emocjonalnym.

  Finanse behawioralne

  Psychologia inwestowania – finanse behawioralne a teoria perspektywy

  Fragment publikacji „Punkt odniesienia” autorstwa Piotra Zielonki omawia wybrane skłonności poznawcze wpływające na ocenę danych zdarzeń i tym samym podejmowane decyzje. Z nagrania dowiesz się jak przejawia się nadmierna pewność przekonań i umiejętności; czym są złudzenia formacji, korelacji i przyczynowości; na czym polegają heurystyka zakotwiczenia i dostępności; czy nadmierny optymizm może mieć pozytywne oblicze; na czym polega pułapka potwierdzenia; oraz jak działa złudzenie kontroli.

  Tomasz Prusek Rozmowa o książkach „K.I.S.S” i „P.I.I.G.S”Tomasz Prusek – Rozmowa o książkach „K.I.S.S” i „P.I.I.G.S” | Etyka na giełdzie | Kryzysy finansowe | Warszawska GPW

  W rozmowie przytoczonej w tym podcaście Tomasz Prusek, autor publikacji „K.I.S.S” i „P.I.I.G.S”, opowie o kulisach giełdy i ciemnym obliczu świata inwestycji.  Powieści Pruska to giełdowe thrillery, które oprócz wysokiej jakości rozrywki przemycają uniwersalne wartości edukacyjne. Gratka dla każdego inwestora.

  thriller giełdowy„Wiele do stracenia” – giełdowy thriller | Krach | Wall Street

  Fragment publikacji „Wiele do stracenia” autorstwa Marka Marcinowskiego, stanowi początek historii Andrew Fresheta. Powieść ta to sensacja z prawdziwego zdarzenia: nieoczekiwane zwroty akcji, intrygi, śmiertelnie niebezpieczna gra, gigantyczne inwestycje, a w ich tle miłość, która w podbramkowej sytuacji przypomina, że jeszcze nie wszystko stracone.

  Trader 21 podcast

  Trader21 – zmiany w systemach monetarnych | Banki centralne i ich walka z recesją

  Fragment publikacji „Inteligentny inwestor XXI wieku” autorstwa Tradera21, opowiada o zmianach w systemach monetarnych oraz o bankach centralnych i ich walce z recesją.  Z nagrania dowiesz się czym jest standard złota, jakie są automatyczne mechanizmy regulujące wartość, co zakładał system z Bretton Woods, czym jest petrodolar oraz jakie konsekwencje niosło rozdzielenie dolara od złota.

  wspaniali inwestorzy

  Jaki jest sposób myślenia wspaniałych inwestorów – Sztuka spekulacji po latach

  Fragment publikacji „Sztuka spekulacji po latach” autorstwa Zenona Komara, opowiada o pięciu wspaniałych inwestorach. Z nagrania dowiesz się jakie są metody oraz sposób myślenia najwspanialszych inwestorów, takich jak: Warren Buffett, George Soros, Peter Lynche, Paul Tudor Jones II, John Paulson.

  trader21

  Trader21 – rozmowa o książce „Inteligentny Inwestor XXI wieku”

  W rozmowie przytoczonej w tym podcaście, Trader 21 prezentuje swoje czterotomowe dzieło Inteligentny inwestor XXI wieku. Z nagrania dowiesz się czy osiągnięcie sukcesu na giełdzie jest na wyciągnięcie ręki, jakie są podstawowe klasy aktywów, które wykorzystuje Trader21, czy rynek nieruchomości jest bezpieczniejszy od akcyjnego oraz jakie są wizje i scenariusze dla systemu monetarnego na świecie?

  Tulipanomania

  Historie kryzysów finansowych – holenderska Tulipanomania

  Fragment publikacji Niezwykłe złudzenia i szaleństwa tłumów autorstwa Charlesa Mackaya, w którym poruszana jest historia kryzysu finansowego tzw. holenderska Tulipanomania. Z nagrania dowiesz się, jak wyglądała holenderska Tulipanomania, co sprawiło, że za jedną cebulkę tulipana potrafiono oddać majątek życia oraz jak wyglądały spekulacje maklerów, napędzających tulipanowe szaleństwo?

  15 zasad fishera wyboru spółek o dużym potencjale wzrostu

  15 zasad Fishera wyboru spółek o dużym potencjale wzrostu

  Fragment publikacji Zwykłe akcje, niezwykłe zyski autorstwa Philipa A. Fishera, w którym zostają poruszane trzy z piętnastu cech, których wg Fishera, należy szukać w spółkach o dużym potencjale wzrostu. Z nagrania dowiesz się w jakie akcje inwestować, czego szukać w akcjach oraz poznasz elementy dobrej inwestycji.

  Podstawy ekonomii politycznej

  Trader Vic – podstawy ekonomii politycznej

  Fragment publikacji Trader Vic – Metody Mistrza Wall Street autorstwa Victora Sperandeo, w którym poruszane są podstawy ekonomii politycznej. Jeżeli zastanawia Cię, jak funkcjonuje gospodarka, jaka jest rola pieniądza, skąd bierze się bogactwo oraz jak wiąże się ekonomia z naturą ludzką, ten podcast jest dla Ciebie.

  Pułapki inwestycyjne – jak ich unikać?podcast o giełdzie dla inwestora

  Fragment książki Najważniejsza rzecz Howarda Marksa poświęcony pułapkom inwestycyjnym. W nagraniu autor tłumaczy między innymi kwestie maksymalizacji zysku, ochrony kapitału, identyfikowania niepoprawnych szacunków innych inwestorów, inwestowania defensywnego oraz omawia błędy o podłożu psychologicznym czy analitycznym, jakie popełniają inwestorzy, a także wskazuje sposoby unikania tych błędów.

  Mity związane z grą na giełdziepodcast o giełdzie dla inwestora

  Fragment książki Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie Alexandra Eldera, z którego dowiesz się, jakie są najbardziej powszechne mity związane z inwestowaniem na giełdzie. W podcaście autor porusza kwestie wielkości kapitału umożliwiającego skuteczny handel na giełdzie, podążania za wskazaniami rynkowych guru oraz automatyzacji procesu inwestowania.

  Złoto inwestycyjne – jak działa rynek złota?podcast o inwetsowaniu na giełdzie

  Fragment książki Świat surowców Doroty Sierakowskiej, w którym autorka wyjaśnia, z czego wynika wyjątkowość złota i dlaczego od tysięcy lat pozostaje ono dla ludzkości tak niezwykle istotne. Z nagrania dowiesz się, jak funkcjonuje rynek złota i które instrumenty możesz wykorzystać, inwestując w złoto. Poznasz również czynniki kształtujące cenę tego kruszcu oraz dowiesz się, jaki wpływ na rynek złota mają działania banków centralnych.

  inwestowanie w dywidendy

  Inwestowanie w spółki dywidendowe – co warto wiedzieć?

  Fragment publikacji Książka o inwestowaniu Rafała Janika poświęcony inwestowaniu w spółki dywidendowe. Z nagrania dowiesz się na co należy zwrócić uwagę przed zakupem spółki dywidendowej oraz jak w praktyce wygląda wypłata dywidendy. Autor wyjaśnia w jaki sposób wypłata dywidendy wpływa na wartości indeksów oraz odpowiada na pytanie, czy wysoka stopa dywidendy jest gwarantem sukcesu.

  podcast analiza techniczna

  Analiza techniczna- wprowadzenie

  Fragment publikacji Analiza techniczna rynków finansowych autorstwa Johna Murphy’ego, w którym poruszane są ogólne założenia analizy technicznej. Z nagrania dowiesz się na czym opiera się analiza techniczna, jakie są zalety oraz zastrzeżenia względem niej, oraz która analiza jest bardziej uniwersalna, fundamentalna czy techniczna?

  maklerska program partnerski

  Related Posts