Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Wysyłając zapytanie z tego formularza mogą Państwo uzyskać informacje dotyczące naszej aktualnej oferty oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące zamówienia, dostawy i czasu realizacji.

Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:00.

Koszty dostawy
Koszty przesyłki zależą od wybranego sposobu płatności oraz sumy zamówienia i są ponoszone przez Kupującego. Tabela zawiera ceny dostaw na terenie Polski.
Sposób dostawy Czas dostawy Całkowity koszt przesyłki
Do 200 zł  Od 200 do 300 zł Powyżej 300 zł
Paczkomaty 24/7 - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 11 zł GRATIS GRATIS
Kurier DHL - płatność przelewem lub kartą 24 h - kolejny dzień roboczy 12 zł GRATIS GRATIS
Kurier DHL - płatność przy odbiorze 24 h - kolejny dzień roboczy 15 zł 15 zł GRATIS
Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 13 zł 13 zł GRATIS
Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przy odbiorze 1-2 dni robocze 16 zł 16 zł GRATIS
Odbiór osobisty nie dotyczy 0 zł 0 zł 0 zł

Podcast o giełdzie, inwestowaniu i biznesie

podcast o giełdzie dla inwestorówKażdy odpowiedzialny inwestor czy trader doskonale wie, że inwestowanie to proces ciągłej nauki. Przy dynamicznie zmieniającym się rynku nie można sobie pozwolić na bierność. Osoby świadomie podchodzące do lokowania swojego kapitału na giełdzie powinny regularnie się rozwijać poprzez edukację, prowadzenie własnych badań oraz monitorowanie zachodzących na rynku zmian. Z racji tego, że w dzisiejszym świecie na permanentny brak czasu narzeka chyba każdy, postanowiliśmy uruchomić nowy projekt – podcast o giełdzie oraz inwestowaniu, który ma w założeniu umożliwić Ci wygodny dostęp do wartościowej wiedzy książkowej (i nie tylko) w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

 

Podcast o giełdzie – jak słuchać?

Zależało nam na tym, aby podcast o giełdzie mógł być odsłuchiwany wszędzie, gdzie tylko zechcesz: podczas biegania, dojazdu do pracy czy wakacyjnego relaksu. Dlatego nagrania opublikowaliśmy w wielu dostępnych na rynku darmowych aplikacjach i na stronach WWW. Wystarczy ściągnąć odpowiednią aplikację, a następnie wyszukać nasz podcast, wpisując hasło „maklerska”. Jeśli spodobają Ci się audycje, subskrybuj nasz podcast o giełdzie, aby dostawać powiadomienia o najnowszych nagraniach.

 

Podcast o giełdzie w aplikacjach mobilnych

Najwygodniejszym rozwiązaniem jest słuchanie podcastu na telefonie. Nasz podcast o giełdzie jest dostępny w większości aplikacji mobilnych. Poniżej znajdziesz listę darmowych aplikacji, poprzez które możesz słuchać naszych nagrań o inwestowaniu na giełdzie:

 

Podcast o giełdzie na komputerze

Nagrania możesz również odsłuchiwać na komputerze:

 

Podcast o inwestowaniu – dotychczasowe odcinki

Poniżej przedstawiamy w skrócie wszystkie dotychczasowe nagrania, które opublikowaliśmy:

Pułapki inwestycyjne – jak ich unikać?podcast o giełdzie dla inwestora

Fragment książki Najważniejsza rzecz Howarda Marksa poświęcony pułapkom inwestycyjnym. W nagraniu autor tłumaczy między innymi kwestie maksymalizacji zysku, ochrony kapitału, identyfikowania niepoprawnych szacunków innych inwestorów, inwestowania defensywnego oraz omawia błędy o podłożu psychologicznym czy analitycznym, jakie popełniają inwestorzy, a także wskazuje sposoby unikania tych błędów.

Mity związane z grą na giełdziepodcast o giełdzie dla inwestora

Fragment książki Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie Alexandra Eldera, z którego dowiesz się, jakie są najbardziej powszechne mity związane z inwestowaniem na giełdzie. W podcaście autor porusza kwestie wielkości kapitału umożliwiającego skuteczny handel na giełdzie, podążania za wskazaniami rynkowych guru oraz automatyzacji procesu inwestowania.

 

Złoto inwestycyjne – jak działa rynek złota?podcast o inwetsowaniu na giełdzie

Fragment książki Świat surowców Doroty Sierakowskiej, w którym autorka wyjaśnia, z czego wynika wyjątkowość złota i dlaczego od tysięcy lat pozostaje ono dla ludzkości tak niezwykle istotne. Z nagrania dowiesz się, jak funkcjonuje rynek złota i które instrumenty możesz wykorzystać, inwestując w złoto. Poznasz również czynniki kształtujące cenę tego kruszcu oraz dowiesz się, jaki wpływ na rynek złota mają działania banków centralnych.

inwestowanie w dywidendy

Inwestowanie w spółki dywidendowe – co warto wiedzieć?

Fragment publikacji Książka o inwestowaniu Rafała Janika poświęcony inwestowaniu w spółki dywidendowe. Z nagrania dowiesz się na co należy zwrócić uwagę przed zakupem spółki dywidendowej oraz jak w praktyce wygląda wypłata dywidendy. Autor wyjaśnia w jaki sposób wypłata dywidendy wpływa na wartości indeksów oraz odpowiada na pytanie, czy wysoka stopa dywidendy jest gwarantem sukcesu.

 

maklerska program partnerski

Related Posts