Robert Miner

Robert C. Miner rozpoczął swoją karierę w połowie lat 80. w swojej pierwszej firmie Gann-Elliott Educators, gdzie tworzył raporty analizujące główne rynki finansowe i prowadził warsztaty na żywo w Stanach Zjednoczonych i za granicą.

Miner to ceniony na świecie analityk i gracz giełdowy. Od ponad trzydziestu lat jest ważnym edukatorem w dziedzinie tradingu. Publikuje codzienne biuletyny na temat rynków Forex, akcji i kontraktów terminowych. Wygłasza prelekcje na całym świecie na temat tradingu i pisze dla artykuły związane z tym tematem.

W 1993 roku zdobył pierwsze miejsce w mistrzostwach świata w tradingu „Robbins World Cup Championships of Futures Trading”. Następnie cztery lata później został ogłoszony przez „Super Almanac” – „Rynkowym Guru Roku”.

Jego najbardziej znane dzieło, „Strategie inwestycyjne o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu”, jest uważane za jedno z najważniejszych źródeł wiedzy dla traderów na każdym poziomie doświadczenia. W książce znajdziemy każdy aspekt praktycznego planu inwestycyjnego – od otwarcia do zamknięcia pozycji. Jest to książka szczególnie ceniona za to, jak skutecznie łączy teorię z praktyką, dostarczając czytelnikom konkretne strategie, które mogą natychmiast zastosować w swoich inwestycjach.

Liczba produktów: 3