Giełda. Jestem lepszy niż indeks!

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Kos
ISBN: 9788376491653
Okładka: miękka
stron: 244
Wymiary: 14,5 cm x 20,5 cm

29,90 

Czas wysyłki: 24 h

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Nadal trzymacie swoje pieniądze w banku? Jeśli tak, to już wiecie, że pieniędzy z odsetek nie wystarczy nawet na wykwintny posiłek dla całej rodziny. Przekonał się o tym na własnej skórze również Christian Thiel, a później zwrócił się w stronę giełdy. Jako psycholog-konsultant teraz już wie, jak radzić sobie z akcjami nawet takimi, które budzą lęk. W zabawny sposób opowiada, dlaczego inwestorzy tak często stawiają na złego konia i w jaki sposób mogą uniknąć fatalnych błędów w myśleniu.
Jego wycieczka po świecie finansów i popełnianych w nim błędach sprawiła, że poznał wszelkiego rodzaju inwestorów. Jego cel to znalezienie najlepszych akcji na świecie – i co wydaje się całkiem niewiarygodne, znalazł je i pobił indeks. Jego sukces sprawia, że każdy doradca bankowy staje się zbędny!

Usiądźcie wygodnie, czytajcie, uśmiechajcie się i cieszcie się chwilami olśnienia. W końcu inwestowanie pieniędzy nie jest już takie trudne!

1 opinia dla „Giełda. Jestem lepszy niż indeks!”

  1. Anonim

    Nie polecam tej książki, bardzo mało przydatnych informacji. W pewnym momencie autor rozpisuje się na temat jakiegoś swojego posiedzenia pisząc „wątróbka jest wyśmienita”.

Dodaj opinię