Inteligencja finansowa. Co kryją liczby. Przewodnik menedżera

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
ISBN: 9788328377318
Okładka: miękka
stron: 400
Wymiary: A5

60,90 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Sztuka poskramiania finansów

Bez zadęcia, bez pouczania i bez branżowego żargonu. Oto, jak powstało pierwsze wydanie tej praktycznej książki, dającej tym menedżerom i liderom, którzy nie mają na co dzień styczności z zagadnieniami finansowymi, możliwość nabrania pewności siebie w interpretacji danych liczbowych. Rozwinięcie inteligencji finansowej umożliwiło im zrozumienie procesów, w których biorą udział, celów organizacji oraz swojego wpływu na ostateczny rezultat działań. Nic więc dziwnego, że od momentu publikacji książka stała się ulubionym podręcznikiem wszystkich osób, które muszą umieć poruszać się po świecie danych i analiz finansowych. Jeśli poszukujesz informacji na temat finansów, podanej w jasny i przystępny sposób, wydanie drugie tej znakomitej książki będzie Twoim bezcennym przewodnikiem. Pomoże Ci zdobyć konkretną wiedzę na temat posługiwania się rachunkiem wyników, bilansem i rachunkiem przepływu środków pieniężnych. Wyjaśni także, dlaczego te liczby są tak istotne. Dodatkowo dostarczy Ci aktualnych danych w takich kwestiach, jak oddziaływanie kryzysu finansowego na biznes i zwrot z inwestycji, oraz poszerzy Twoją świadomość finansową i rachunkową.

Nie bój się zagadnień finansowych, niech to one boją się Ciebie! Karen Berman i Joe Knight są założycielami Business Literacy Institute z siedzibą w Los Angeles. Szkolą menedżerów i liderów takich organizacji, jak Electronic Arts, Goodrich, Gulfstream czy Visa. Wielokrotnie wypowiadali się w mediach, w tym między innymi dla „Wall Street Journal”, „Inc.” i businessweek.com. Więcej informacji znajdziesz na stronie financialintelligencebook.com.

Jeśli przeglądasz tę książkę, prawdopodobnie zainteresuje cię również nasz wpis blogowy „Analiza fundamentalna w inwestowaniu – od czego zacząć?”.

Zobacz inne książki z analizy fundamentalnej:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na czym właściwie zarabiają inwestorzy? – Paweł Zaremba-Śmietański [webinar]:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 opinia dla „Inteligencja finansowa. Co kryją liczby. Przewodnik menedżera”

  1. Radosław

    Książka z pogranicza meteorytyki i fantazji. Warto do niej zajrzeć i odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie – czy finanse są wyłącznie dla finansistów. Książka warta czasu poświęconego na jej przeczytanie.

Dodaj opinię