Sun Tzu. SZTUKA WOJNY

Kategoria:
Wydawnictwo: Studio Emka
ISBN: 9788363773014
Okładka: Twarda
stron: 120
Wymiary: 13 cm x 20 cm

33,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Sztuka wojny uważana jest za podstawową lekturę dla światowych przedsiębiorców poszukujących mistrzowskiej strategii. Karen McCreadie z powodzeniem udało się przekształcić niewątpliwą mądrość zawartą w oryginalnym dziele, w interesujący dodatek do jednej z najwspanialszych książek w historii ludzkości.

W książce Sun Tzu. Sztuka wojny Karen McCreadie dokonała błyskotliwej interpretacji 52 pomysłów i doświadczeń zebranych przez Sun Tzu w trzynastu działach związanych z prowadzeniem wojny. Książka ta nie jest substytutem oryginału. Jej celem jest zilustrowanie ponadczasowej wartości nadzwyczajnych spostrzeżeń Mistrza Sun przez odniesienie ich do konkretnych przypadków ze świata biznesu.

O autorze

Karen McCreadie autorka książek o szerokim spektrum tematycznym, od sprzedaży, szkoleń i zarządzania majątkiem, po równowagę między ciałem i umysłem oraz określenie profilu psychologicznego. Na potrzeby tej serii napisała „Napoleon Hill’s Think and Grow Rich” oraz „George S. Clason’s The Richest Man In Babylon”.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sun Tzu. SZTUKA WOJNY”