Cykle planetarne na giełdzie. Tom 1

(2 opinie klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: WIG PRESS
ISBN: 8361241086
Okładka: Twarda
stron: 200
Wymiary: 15,5 cm x 23,5 cm

15,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

WYDANIE BEZ PŁYTY CD

Wojciech Suchomski zajmuje się astrologią od 1992 roku, od 2004 jest profesjonalnym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Astrologów Biznesowych (ISBA). Ukończył Finanse i Bankowość na Uniwersytecie Łódzkim. Był zatrudniony w kilku instytucjach finansowych w Polsce oraz w banku Lloyds TSB w Wielkiej Brytanii.

Od 2005 roku publikuje codzienne komentarze giełdowe, analizy finansowe oraz artykuły na swojej stronie Astrobiznes.pl. Jest przedsiębiorcą oraz inwestorem giełdowym, który w praktyce zastosował wiedzę o cyklach planetarnych. Analitycy giełdowi od lat próbują przewidzieć spadki i wzrosty na giełdzie, opierając się głównie na historycznych danych.

Prognozy giełdowe będą dokładniejsze, jeśli znajdziemy korelacje z cyklami planet, których położenie można wyliczyć na dziesiątki lat naprzód. Metoda ta, o której pierwsze publikacje powstały na Zachodzie już 80 lat temu, w Polsce zostaje opublikowana drukiem po raz pierwszy.

Autor Cykli planetarnych na giełdzie prezentuje najnowsze odkrycia w tej dziedzinie, stawiając przede wszystkim na praktyczne jej aspekty i dzieli się skutecznymi technikami inwestycyjnymi.

Pierwszy tom zawiera poradnik dla początkującego inwestora, wiele wykresów, praktycznych informacji o cyklach planet oraz o tym, jak skutecznie pomnażać kapitał. W przygotowaniu jest kolejny tom Cykli, pełen przykładów konkretnych spółek giełdowych i transakcji na kontraktach terminowych.

2 opinie dla „Cykle planetarne na giełdzie. Tom 1”

  1. Piotr

    Świetna książka. Jedyna o tej tematyce na polskim rynku.

  2. Anonim

    Jest to pozycja obowiązkowa dla inwestora z otwartym umysłem. Bardzo przystępnie napisana zawiera więcej niż garść informacji dotyczących giełdy, inwestowania, dobrych nawyków, opisów cykli gospodarczych oraz samej astrologii finansowej.

Dodaj opinię