Finansowy potwór z Jekyll Island

Kategoria:
Wydawnictwo: Wektory
ISBN: 9788360562604
Okładka: Twarda
stron: 540
Wymiary: 16 cm x 23,5 cm

71,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Skąd pochodzą pieniądze? Kto je tworzy? To książka, w której znajdziesz pełen zasób wiadomości o wielkiej iluzji zwanej pieniądzem. Nudny temat? Tylko poczekaj! W ciągu pięciu minut wciągniesz się w wywiadowczy kryminał, którym ta historia jest w rzeczywistości. To książka o najbardziej rażącym przekręcie w historii. Znajdziesz tu wszystko: przyczyny wojen, inflacji, depresji, pomyślności. Twój światopogląd się zmieni. Mówiąc najprościej: to może być najważniejsza pozycja o wydarzeniach w świecie jakąkolwiek przeczytasz.

Krzysztof Kochan o książkach „Analiza techniczna w praktyce” oraz „Forex w praktyce”:

Trader21 – zmiany w systemach monetarnych | Banki centralne i ich walka z recesją

Recenzje ekspertów

Jako bankier i prezes banku, myślałem, że dobrze rozumiem Rezerwę Federalną. Ale ta książka zmieniła sposób, w jaki obecnie patrzę na cały nasz system monetarny.

Marilyn MacGruder

Wielkie osiągnięcie – pociąg załadowany trudną historią, dobrze zorganizowaną i napisaną w tak zrelaksowanym i łatwym stylu, że zostałem zniewolony. Nie mogłem przestać czytać.

Dan Smoot

To, co każdy potrzebuje wiedzieć o władzy banku centralnego. Pasjonująca przygoda i podróż do tajnego świata międzynarodowego kartelu bankowości.

Mark Thornton

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Finansowy potwór z Jekyll Island”