Pakiet – Świece japońskie i analiza techniczna

(8 opinii klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Maklerska.pl

213,00  198,40 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

ŚWIECE JAPOŃSKIE I ANALIZA WYKRESÓW CENOWYCH
Steve Nison

Wydawnictwo: Maklerska.pl, 2018
ISBN: 9788393774364
Okładka: twarda
Ilość stron: 308

Opis książki:

Świece japońskie to uniwersalne narzędzie, które może być łączone z dowolną techniką analizy wykresu cenowego. Z powodzeniem są one wykorzystywane na rynkach terminowych, kapitałowych bądź jakichkolwiek innych, jeśli tylko możliwa jest na nich analiza techniczna. Początkujący znajdą w książce kompletne opisy formacji świecowych, filozofię, która stoi za ich skutecznością, a także sposoby handlowania na ich podstawie. Bardziej doświadczeni inwestorzy odkryją natomiast, jak dobrze znane im formacje można łączyć z innymi narzędziami, tworząc tym samym potężną synergię kilku technik.

Prostym językiem autor przedstawił wnioski płynące z wielu lat studiów i własnych badań oraz doświadczenia w korzystaniu z metody, która w ostatniej dekadzie bardzo zyskała na popularności. Obszerne opracowanie zawiera podstawowe informacje na temat świec japońskich oraz setki przykładów stosowania ich w praktyce właściwie na każdym rynku.

Nowe wydanie „biblii” wykresów świecowych Steve’a Nisona to szansa na zgłębienie tajników jednych z najbardziej podstawowych narzędzi analizy technicznej. Od momentu pojawienia się pierwszego wydania byliśmy świadkami szybkiego postępu technologicznego. Dziś nowoczesne platformy transakcyjne potrafią same identyfikować formacje świecowe i wskazywać okazje inwestycyjne, ale dopiero zrozumienie zasad koncepcji stojących za tymi japońskimi technikami pozwala efektywnie poruszać się po rynkach finansowych.

Maciej Leściorz, Dyrektor ds. sprzedaży i edukacji, CMC Markets

 

ANALIZA TECHNICZNA RYNKÓW FINANSOWYCH
John J. Murphy

Maklerska.pl
9788393774395
twarda
446
18 cm x 25,5 cm

Opis książki:
O bardzo niewielu opracowaniach można powiedzieć, że są zdecydowanie najlepsze w swojej dziedzinie, a właśnie tak jest od lat w przypadku”Analizy technicznej rynków finansowych” Johna J. Murphyego. Ta klasyczna pozycja, zwana biblią analizy technicznej, ukazuje się tym razem w nowej, znacznie rozszerzonej postaci. Autor dokonał zmian i uaktualnień w każdym rozdziale (blisko 300 nowych wykresów), dodając także trzy całkowicie nowe. Dotyczą one nie omawianych wcześniej wskaźników, które opracowano w ostatnich latach, wykresów świecowych oraz powiązań miedzy poszczególnymi rynkami. Odrębnie omówione została także problematyka systemów transakcyjnych.

Całość, pierwotnie zorientowana głównie na rynki terminowe, zawiera obecnie odniesienia do różnych rynków finansowych, co nadaje temu dziełu charakter uniwersalny. Polski przekład nowego wydania amerykańskiego z 1999 roku uzupełniony został również o obszerny zbiór testów i problemów, który w Stanach Zjednoczonych sprzedawany jest jako odrębna książka. Obecne wydanie polskie opatrzone jest również słownikiem terminów i indeksami ułatwiającymi korzystanie z tego podręcznika. Dzięki tym zmianom bestseller Murphyego tak w świecie anglojęzycznym, jak i w Polsce zachowa zapewne swą dotychczasową rangę także w nowym milenium.

Zobacz inne książki z analizy technicznej:

Fragment książki

Fragmenty książki „Analiza techniczna rynków finansowych”:

Odsłuchaj fragment książki dotyczący ogólnych założeń analizy technicznej. Klikając w tytuł podcastu możesz pobrać nagranie ze strony Spreaker w formie mp3:

Listen to „005. Analiza techniczna – co warto wiedzieć? | zalety i wady analizy technicznej | analiza wykresów w inwestowaniu” on Spreaker.

Pobierz fragment książki w formacie .pdf: rozdział 1 „Filozofia analizy technicznej”.

Pobierz fragment książki w formacie .epub.
Pobierz fragment książki w formacie .mobi.

Fragmenty książki „Świece japońskie i analiza wykresów cenowych”

Pobierz fragment książki w formacie .pdf: rozdział 8 „Magiczne doji”.

Pobierz fragment książki w formacie .epub.
Pobierz fragment książki w formacie .mobi.

8 opinii dla „Pakiet – Świece japońskie i analiza techniczna”

 1. Jack

  Polecam!!! Świetna pozycja dla nowicjusza jak i zawodowca. Super przez Duże S!

 2. Przemyslaw

  Gorąco polecam pakiet. Must have każdego zainteresowanego tematem.

 3. Anonim

  Lektura obowiązkowa. Księgarnia godna polecenia.

 4. Łukasz

  Pakiet obowiązkowy! Księgarnia godna polecenia! Szybko, sprawnie i solidnie!

 5. wesół

  Pakiet idealny 🙂 Księgarnia świetna, szybka dostawa, idealnie 5 gwiazdek.
  Jedyny zarzut, jaki mam (stąd 4 gwiazdki), odnosi się do samej treści książki o analizie technicznej. W porównaniu do oryginału spora część dopisków czy dodatkowych zdań została w tłumaczeniu pominięta. Są to czasem nawet całe akapity i nie mówię tutaj o informacjach, które zostały powtórzone, w pewien sposób przesunięte lub zamienione w kolejności ze względu na charakter języka polskiego. Nie przeszkadza to oczywiście osobom spekulującym na rynku w zrozumieniu tematu, ja po prostu kupiłam tę książkę bardziej w celach językowych, aby nauczyć się terminologii, a w tym ta książka też jest bardzo użyteczna!

 6. Jarek

  Lektura obowiązkowa 🙂

 7. Anonim

  Pakiet książek bardzo fajny.

 8. bart

  Super książki, gorąco polecam.

Dodaj opinię