Strategie inwestycyjne

Kategoria:
Wydawnictwo: CeDeWu
ISBN: 9788381020626
Okładka: Miękka
stron: 116
Wymiary: B5

34,90 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Książka „Strategie inwestycyjne” adresowana jest do osób zainteresowanych inwestowaniem na rynku kapitałowym. W publikacji tej omówione są narzędzia analizy technicznej i fundamentalnej oraz efektywne sposoby ich wykorzystania.

Publikacja opisuje sposoby predykcji kursów papierów wartościowych i instrumentów finansowych, z wykorzystaniem zasad rządzących rynkiem kapitałowym, zakładających powtarzalność sytuacji, okresowość i to, że w ruchu cen występują pewne trendy. Stanowi to podstawę dla analizy technicznej, której podstawowym narzędziem jest wykres zmian cen. Dla osób kierujących się twardymi faktami z życia przedsiębiorstw przeznaczona jest druga część książki poświęcona analizie fundamentalnej.

Tajemnicą skutecznych inwestycji na rynku kapitałowym jest połączenie analizy fundamentalnej z analizą techniczną, dzięki czemu istnieje możliwość podjęcia decyzji inwestycyjnej w najbardziej dogodnym momencie.

Ponadto publikacja:

  •  w przystępny sposób omawia zagadnienia związane ze strategiami inwestycyjnymi wykorzystującymi analizę techniczną,
  • pokazuje na przykładach wykorzystanie narzędzi analizy technicznej dla podejmowania decyzji,
  • opisuje wykorzystanie specjalistycznego oprogramowania dla celów analizy technicznej,
  • charakteryzuje narzędzia analizy fundamentalnej.

Książka stanowi także doskonały podręcznik dla studentów zgłębiających przedmioty: analiza techniczna, analiza fundamentalna, czy wybór kierunków inwestowania.

Trader21 o „Inteligentnym inwestorze XXI wieku”:

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Strategie inwestycyjne”