Sztuka możliwości Jak przekształcić życie zawodowe i osobiste

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
Okładka: Twarda
stron: 270
Wymiary: 14 x 21 cm

49,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Sztuka możliwości przedstawia zestaw awangardowych praktyk kreatywności we wszystkich obszarach aktywności ludzkiej. Książka przesycona energią dynamicznego partnerstwa autorów łączy niezwykły talent Bena – człowieka, który potrafi poruszać i wstrząsać, uczyć i porozumiewać się – z geniuszem Rosamund Stone Zander, twórczyni innowacyjnych paradygmatów osobistego i zawodowego spełnienia. W żywym kontrapunkcie autorzy uświadamiają nam głęboki sens potężnej roli, jaką pojęcie możliwości może odgrywać w każdym aspekcie naszego życia.

Zwodniczo proste praktyki Zanderów opierają się na dwóch założeniach: że życie jest skomponowane jak opowiadania („Wszystko jest wymyślone”) i że dzięki nowym definicjom możliwe staje się o wiele więcej, niż ludzie zwykle sobie wyobrażają. Książka zmienia nasz punkt widzenia za pomocą podnoszących na duchu historii, paraboli i anegdot z osobistych doświadczeń autorów, a także z życia słynnych i nieznanych bohaterów. Od „Dawać A” poprzez tajemniczą „Zasadę numer 6” po „Przewodzić z każdego krzesła” – opis oszałamiającego odkrycia Bena, że siła dyrygenta czy lidera bezpośrednio zależy od tego, ile wielkości chce przekazać innym – każda praktyka daje czytelnikowi szansę transformacji samego siebie i swojej organizacji.
Sztuka możliwości przedstawia metodę realizowania wielkich i małych marzeń, metodę, która może zmienić życie. Zanderowie zachęcają nas wszystkich, abyśmy opanowali sztukę komunikacji, przewodzenia i działania tak dalece, by nasze życie promieniowało możliwością, nasycając nią otaczający nas świat.

Rosamund Stone Zander prowadzi dla organizacji warsztaty poświęcone sztuce możliwości, zajmuje się terapią rodziny oraz maluje pejzaże. Benjamin Zander jest dyrygentem Bostońskiej Orkiestry Symfonicznej oraz profesorem Konserwatorium Nowej Anglii. Wygłasza wykłady dla menedżerów i szefów firm na całym świcie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sztuka możliwości Jak przekształcić życie zawodowe i osobiste”