Zasada nr 1

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 8388970382
Okładka: Twarda z obwolutą
stron: 352
Wymiary: 158 mm

64,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

INWESTOWANIE NA GIEŁDZIE
Jak powiedziałby Ci znany inwestor, Warren Buffett, Zasada nr 1 brzmi: Nie trać pieniędzy. Dzięki intrygującemu procesowi, który wyjaśnię Ci w tej książce, nietracenie pieniędzy prowadzi do zarobienia większych pieniędzy, niż sobie kiedykolwiek wyobrażałeś. Sprowadza się to do kupowania akcji firm tylko wtedy, gdy zarówno liczby, jak i aktywa niematerialne są po Twojej stronie. Jeśli brzmi to za dobrze, żeby mogło być prawdziwe, to tylko dlatego, że sposób myślenia, który Ci przybliżę, nie prowadzi do ryzykownych zgadywanek, tylko do pewności. Uwierz mi, gdyby było w tym cokolwiek, co wymaga jakiegoś szczególnego geniuszu, wciąż byłbym przewodnikiem podczas spływów pontonowych, który przez większość roku żyje z zasiłku.
Zanim zostałem ”Philem Townem, nauczycielem zasad inwestowania dla ponad pięciuset tysięcy osób rocznie”, byłem kimś takim jak Ty – kimś, kto uważa, że indywidualne inwestowanie w akcje jest o wiele za trudne, by móc to robić i odnosić w tym sukcesy. Jako facet, który ledwie zarabia na życie, pracując jako instruktor-przewodnik podczas spływów pontonowych, uważałem, że cały ten proces jest bardzo skomplikowany i byłem przekonany, że aby robić to właściwie, trzeba zająć się tym na pełny etat. A mnie bardziej interesowała zabawa niż pełny etat.
A więc bardziej kusiło mnie, żeby zrobić coś, co Ty prawdopodobnie teraz robisz: wynająć jakiegoś menedżera funduszy wzajemnych, żeby to on się martwił o pomnożenie moich oszczędności. Taka decyzja może jednak pewnego dnia postawić Cię w wyjątkowo kiepskiej sytuacji.
Na szczęście poznałem Zasadę nr 1.

W tej książce pokażę Ci, jak z tysiąca dolarów zrobiłem milion dolarów w ciągu zaledwie pięciu lat, a potem zarobiłem jeszcze wiele kolejnych milionów. Zacząłem inwestować jako człowiek, który nie był zbyt dobry z matematyki, nie miał żadnej dodatkowej gotówki i chciał żyć, a nie mieć codziennie trzy godziny dodatkowej pracy.

Trader21 o „Inteligentnym inwestorze XXI wieku”

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zasada nr 1”