Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Wysyłając zapytanie z tego formularza mogą Państwo uzyskać informacje dotyczące naszej aktualnej oferty oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące zamówienia, dostawy i czasu realizacji.

Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:00.

Koszty dostawy
Koszty przesyłki zależą od wybranego sposobu płatności oraz sumy zamówienia i są ponoszone przez Kupującego. Tabela zawiera ceny dostaw na terenie Polski.
Sposób dostawy Czas dostawy Całkowity koszt przesyłki
Do 200 zł  Od 200 do 300 zł Powyżej 300 zł
Paczkomaty 24/7 - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 11 zł GRATIS GRATIS
Kurier DHL - płatność przelewem lub kartą 24 h - kolejny dzień roboczy 12 zł GRATIS GRATIS
Kurier DHL - płatność przy odbiorze 24 h - kolejny dzień roboczy 15 zł 15 zł GRATIS
Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 13 zł 13 zł GRATIS
Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przy odbiorze 1-2 dni robocze 16 zł 16 zł GRATIS
Odbiór osobisty nie dotyczy 0 zł 0 zł 0 zł

Zarabiaj na książkach giełdowych – program partnerski maklerska.pl

zarabiaj na książkach afiliacjaPasjonujesz się giełdą, a literatura z zakresu inwestowania nie ma przed Tobą tajemnic? Doskonale pamiętasz książki, które zrobiły na Tobie największe wrażenie, i chciałbyś się podzielić swoją opinią na ich temat z innymi? Jeśli tak, to już dziś zacznij zarabiać dzięki polecaniu sprawdzonych książek giełdowych. Wystarczy, że dołączysz do naszego programu partnerskiego.

Jak działa program partnerski maklerska.pl?

Zasada jest prosta: z oferty naszej księgarni wybierasz tytuły, które Twoim zdaniem są warte przeczytania i polecasz je innym, używając specjalnego linku partnerskiego. Możesz za jego pomocą przekierowywać do konkretnej książki, bezpośrednio na stronę główną księgarni lub na jakąkolwiek inną podstronę, np. na naszego bloga. Gdy jakaś osoba wejdzie na naszą stronę poprzez Twój link i zakupi dowolną książkę, zarobisz 5% od wartości transakcji, np.:

  • osoba z polecenia zamawia książki o wartości 239 zł – Ty zarabiasz 11,95 zł

Co ważne, dzięki systemowi plików cookies prowizja Partnera naliczy się także wtedy, gdy osoba z polecenia dokona zakupu do 90 dni od momentu kliknięcia linku partnerskiego.

Jak zarabiać na programie partnerskim?

Nasze książki możesz polecać na wiele sposobów. Pamiętaj, że raz stworzona dobra treść może generować stały dochód pasywny. Poniżej kilka przykładów wykorzystania naszego programu partnerskiego.

Recenzje

Podobała Ci się lektura książki dostępnej w naszej księgarni? Napisz o niej kilka zdań na swoim blogu, w mediach społecznościowych lub na forum i użyj linku partnerskiego. Możesz również nagrać wideorecenzję danej lektury, umieścić ją na kanale YouTube, a film oznaczyć swoim linkiem partnerskim.

Grupy na Facebooku i fora internetowe

Skoro interesujesz się inwestowaniem, z pewnością należysz do skupionych wokół tego tematu grup w mediach społecznościowych. W dyskusjach o książkach możesz używać swoich linków partnerskich i na nich zarabiać.

Artykuł o książkach

Masz swoją stronę WWW lub prowadzisz bloga? Napisz post i podlinkuj w nim publikacje z naszej oferty, używając swoich linków partnerskich. Może to być zestawienie ulubionych książek o inwestowaniu lub tytułów z tej dziedziny, które warto przeczytać. Zadbaj o SEO, aby Twój post dobrze pozycjonował się w Google. Dzięki temu będzie odwiedzało go dużo osób, a szansa na większy zarobek z programu partnerskiego wzrośnie.

Filmy

Jeśli nie masz czasu tworzyć własnych treści, udostępniaj nasze wideoporadniki o książkach z zakresu inwestowania i używaj w nich swoich linków partnerskich.

Cytaty z książek

Możesz również używać w mediach społecznościowych gotowych grafik z cytatami z książek, oznaczając je swoim linkiem partnerskim.

Banery

Korzystając z linku partnerskiego, możesz umieścić na swojej stronie internetowej baner odsyłający do naszej księgarni, np.:

  • baner z książką miesiąca – podlinkuj do konkretnego tytułu,
  • baner z e-bookami giełdowymi – link do działu e-booków,
  • baner z książkami dla początkującego inwestora – link do wpisu o takich książkach.

Czy uczestnictwo w programie partnerskim jest płatne?

Udział w naszym programie partnerskim jest całkowicie darmowy. Możesz uzyskać tylko korzyści w postaci dodatkowego zarobku.

Jak dołączyć do programu partnerskiego?”

Aby zostać naszym Partnerem, załóż konto na naszej stronie WWW, a następnie dołącz do programu partnerskiego. Po rejestracji dostaniesz od nas powitalny e-mail, w którym otrzymasz dostęp do pomocnych materiałów graficznych. Raz na jakiś czas wyślemy do Ciebie również newsletter z nowościami i pomysłami na działania promocyjne.

Potrzebujesz pomocy w założeniu konta?

Nie ma problemu, założymy je za Ciebie i podamy gotowe dane do logowania! W tej sprawie napisz do nas wiadomość na adres: marketing@maklerska.pl.

Masz dodatkowe pytania?

Zobacz:
Program Partnerski -– najczęściej zadawane pytania.
Program Partnerski -– regulamin