Thomas N. Bulkowski

Thomas N. Bulkowski, urodzony w 1957 roku w Syracuse, w stanie Nowy Jork, to odnoszący sukcesy inwestor i trader z ponad 35-letnim doświadczeniem w handlu akcjami.

Jest autorem książek dotyczących analizy technicznej, w szczególności oceny formacji na wykresach, w tym „Analizy formacji na wykresach giełdowych” i „Podstawy spekulacji”. Jego książki są cenione za praktyczne podejście do analizy technicznej i powszechnie uznawane za jedne z najbardziej autorytatywnych źródeł wiedzy na temat formacji wykresów.

Teksty Thomasa Bulkowskiego publikowały najważniejsze magazyny dla traderów – „Active Trader”, „Stocks, Futures and Options”, „The Technical Analysist Traders”, „The Traders Journal” oraz „Technical Analysis of Stocks & Commodities”.

Jego prace są nie tylko źródłem wiedzy dla inwestorów na całym świecie, ale także inspirują do dalszego badania i rozwijania dyscypliny analizy technicznej.

Zanim osiągnął wystarczający dochód z inwestycji, aby przejść na emeryturę w wieku trzydziestu sześciu lat, Bulkowski pracował jako inżynier w dziale projektowania sprzętu w firmie Raytheon, starszy inżynier oprogramowania w Tandy Corporation oraz kierownik oprogramowania w Tracor-Westronics.

Bulkowski uwielbia pisanie beletrystyki, jazdę rowerem, przyrodę, stolarstwo, fotografię i czytanie.

Liczba produktów: 8