Droga do finansowej wolności

(2 opinie klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Aktywa
ISBN: 9788395757433
Okładka: miękka
stron: 256
Wymiary: 14,5 cm x 20,5 cm

39,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Numer 1 na listach niemieckich bestsellerów non-fiction (Spiegel) przez 110 tygodni z rzędu! Opublikowany w 30 językach, sprzedany na całym świecie w prawie 10 milionowym nakładzie.

Życie w bogactwie to Twoje prawo od momentu narodzin! Ta książka okaże się najlepszą inwestycją Twojego życia; 10 milionów kupujących nie może się mylić! Wiodący w Europie trener finansowy Bodo Schäfer ujawnia sprawdzone sekrety osiągania bogactwa. Daje Ci niezwykle proste, ale skuteczne techniki, dzięki którym możesz efektywnie zarządzać swoimi pieniędzmi:

1. Jak zarobić pierwszy milion w ciągu siedmiu lat.

2. 11 zaskakujących metod natychmiastowego zwiększenia dochodów.

3. Jak żyć jedynie z odsetek w niewiarygodnie krótkim czasie.

4. Jak szybko spłacić długi i jednocześnie stać się bogatym.

5. Sprawdzona wiedza na temat inwestycji, której banki nigdy nie ujawnią.

O autorze

W wieku 16 lat wyemigrował do USA, gdzie poznał swojego pierwszego mentora. W wieku lat 26 przeżył ciężki kryzys finansowy. Szukając pomocy, znalazł coacha, który wskazał mu drogę do dobrobytu. W wieku 30 lat był już człowiekiem wolnym finansowo. Postanowił swoją wiedzę o dochodzeniu do zamożności przekazywać innym podczas seminariów, które prowadził w wielu krajach, m.in. w Australii, Rosji, Korei Płd., Singapurze, Grecji, na Węgrzech. Wraz ze swoim partnerem biznesowym Berndem Reintgenem prowadzi firmę Reintgen & Schäfer zajmującą się doradztwem dla zamożnych inwestorów.
Jest autorem sześciu bestsellerów z listy magazynu „Der Spiegel”. Droga do finansowej wolności została wydana w ponad 30 krajach w łącznym nakładzie ponad 10 milionów egzemplarzy. W Niemczech przez ponad dwa lata utrzymywała się na pierwszym miejscu listy bestsellerów.

Recenzje ekspertów

Bodo Schäfer ujawnia tajemnice budowania i pomnażania majątku i oferuje proste, natychmiast działające sposoby dochodzenia do bogactwa.

Welt am Sonntag

Money-coach Bodo Schäfer pokazuje zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom żyjącym z pensji, jak mogą stać się naprawdę bogatymi ludźmi. Potrząsa czytelnikiem, by za chwilę przekazać mu sporą dawkę praktycznej wiedzy.

Süddeutsche Zeitung

Spośród mnóstwa książek poświęconych najlepszym sposobom dojścia do dobrobytu i bogactwa ta zdecydowanie się wyróżnia i dystansuje wszystkie pozostałe.

Die Welt

2 opinie dla „Droga do finansowej wolności”

  1. Robert

    Rewelacyjna książka pozwalająca zbudować solidny fundament we własnej psychice pod kątem finansowej wolności. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że gdzieś głęboko w nas są „dziwne” przekonania, które hamują nasz rozwój i nasz sukces, również ten finansowy. Autor podaje wiele sposobów jak skutecznie uporządkować naszą głowę, abyśmy mogli w pełni świadomie decydować o naszym życiu oraz abyśmy mogli skutecznie realizować nasze cele.

  2. Średnia

    3/4 książki o zmianie własnego charakteru -odpowiedniego nastawienia się do budowania kapitału oraz zmianie swoich złych przekonań. Osobiście szukałem czegoś co bardziej zagłębia się w tematykę finansową, a nie psychologiczną. Nie polecam osobom szukającym sposobów oraz systemów efektywnego budowania kapitału.

Dodaj opinię