Inwestycje

Kategoria:
Wydawnictwo: PWN
ISBN: 9788301179953
Okładka: Miękka
stron: 760
Wymiary: 21 cm 29,7 cm

131,90 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

„Inwestycje” Herberta B. Mayo to najlepszy i najbardziej rozpoznawalny podręcznik w Stanach Zjednoczonych, który doczekał się 11 wydania. W publikacji poruszone są najważniejsze tematy dotyczące inwestowania; opisane wszystkie instrumenty finansowe, metody ich wykorzystania i zarządzania całym portfelem inwestycji oraz jego optymalizacją. Książka jest napisana w taki sposób, że prowadzi Czytelnika od tematów podstawowych do coraz trudniejszych. Każdy rozdział kończy się podsumowaniem i przykładami, które powiązane są z zadaniami. Jest to doskonałe źródło wiedzy dla studentów studiów podyplomowych i MBA.

Ta wyjątkowa pozycja jest również przydatna dla praktyków: menedżerów działów finansowych przedsiębiorstw działających we wszystkich branżach oraz inwestorów indywidualnych, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Przedstawione tematy pozwalają zrozumieć mechanizmy rządzące rynkami finansowymi na tyle dobrze, by móc samemu świadomie i z zyskiem pomnażać kapitał.

Trader21 o „Inteligentnym inwestorze XXI wieku”:

O autorze

Autor – Herbert B. Mayo – jest uznanym autorytetem z dziedziny inwestycji na świecie. Wykłada na Collegu New Jersey. Za swoje publikacji był wielokrotnie nagradzany.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Inwestycje”