Jak inwestować w złoto i srebro

(3 opinie klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
ISBN: 9788361008149
Okładka: Miękka
stron: 264
Wymiary: 15 cm x 22,5 cm

51,90 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

W przeszłości jako środków płatniczych używano wielu rzeczy: żywego inwentarza, ziarna zbóż, przypraw, muszelek, paciorków, a w dzisiejszych czasach funkcje te pełni papier. Ale tylko dwie rzeczy stanowiły prawdziwy pieniądz: złoto i srebro. Gdy papierowych pieniędzy jest zbyt dużo, wskutek czego trąca one swoja wartość, ludzie zawsze powracają do metali szlachetnych. Wiąże się to zwykle z ogromnym transferem majątku i tylko od Ciebie zależy, czy na tym skorzystasz, czy stracisz.

Książka „Jak inwestować w złoto i srebro”:

 •  Opisuje historię cykli gospodarczych, które czynią złoto i srebro najważniejszym standardem monetarnym.
 • Ukazuje, jak rząd amerykański napędza inflację, zmniejszając wartość podaży pieniądza i osłabiając zdolność nabywczą amerykańskiego społeczeństwa.
 • Wyjaśnia, dlaczego metale szlachetne to jedna z najbardziej opłacalnych, najprostszych i najbezpieczniejszych inwestycji.
 • Podpowiada, gdzie, kiedy i jak zainwestować swoje pieniądze i dzięki temu osiągnąć maksymalne zyski – niezależnie od aktualnego stanu gospodarki.
 • Zawiera istotne porady dotyczące tego, jak uniknąć pośredników i przejąć kontrolę nad własnymi finansami, osobiście przeprowadzając swoje inwestycje.

Więcej o książce „Jak inwestować w złoto i srebro” oraz innych książkach o podobnej tematyce przeczytasz we wpisie blogowym „Ekonomia dla inwestora giełdowego”.

Jak inwestować w surowce w 2020 roku – Dorota Sierakowską [webinar]

 

 

 

 

 

Posłuchaj rozmowy o książce „Świat surowców” Doroty Sierakowskiej:

 

 

 

 

 

Odsłuchaj fragment książki „Świat surowców” dotyczący inwestowania w złoto.
Klikając w tytuł podcastu możesz pobrać nagranie ze strony Spreaker w formie mp3:
Listen to „Giełda, biznes, inwestowanie – maklerska” on Spreaker.

O autorze

Od 2005 roku Michael Maloney jest doradcą inwestycyjnym od metali szlachetnych Roberta Kiyosaki, autora cieszącej się dużą popularnością książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec”. Ma również kontakty z kongresmenami i Ronem Paulem, kandydatem na prezydenta.

Od 2002, Michael specjalizuje się w wykładach o historii pieniądza, ekonomii i edukacji finansowej. Mike jest uważany za eksperta od cykli ekonomicznych i związanych z nimi odpowiednimi sposobami inwestowania.

Michael Maloney jest właścicielem GoldSilver.com, platformy handlu metalami szlachetnymi online.

3 opinie dla „Jak inwestować w złoto i srebro”

 1. Adam

  Bardzo ciekawa, polecam!!!

 2. Lilion

  Książka ok!

 3. Michał

  Książka dla laików. Jeśli znasz się na rynku, to raczej nic nowego.

Dodaj opinię