K.I.S.S

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Agora
ISBN: 9788326828478
Okładka: miękka
stron: 320
Wymiary: 13,5 cm 21 cm

33,90 

Czas wysyłki: 24 h

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Olga Kirsch ma wszystko: błyskotliwą inteligencję, talent, urodę, pasję, upór i pozycję najzdolniejszego młodego finansisty na polskim rynku. Hossa niesie ją jak fala. Jednak blokując wielki giełdowy przekręt, zadziera z niewłaściwymi ludźmi. Ludźmi, którzy mają władzę i możliwości, by ją zniszczyć. Ale Olga ma też sprzymierzeńca – znacznie potężniejszego niż rekiny krajowej finansjery. Rozpoczyna się śmiertelna gra, w której splotą się losy Olgi i kryzys na Wall Street. Kto zwycięży? Chciwość w krawacie czy zasady na wysokich obcasach? I czy w tej grze w ogóle możliwe jest zwycięstwo?

Tomasz Prusek o książkach „K.I.S.S” oraz „P.I.I.G.S”:

Recenzje ekspertów

Powieść „K.I.S.S.”, której akcja toczy się na giełdzie w Warszawie i na Wall Street w czasach kryzysu finansowego, jest lepsza niż „Pocałunek” Gustava Klimta. Okazuje się, że rada „Keep it Simple Stupid” (Nie kombinuj, bierz to prosto, głupcze) jest trudna w realizacji. Przekonuje się o tym Olga, bohaterka powieści. Nie może polegać na ludziach, którym ufa. Nie wystarczy nie wchodzić w układy. Świat wnętrza światowej finansjery, gdzie chciwość, euforia, strach i panika są wszechobecne, fascynuje i mierzi zarazem. Powieść przeczytałem jednym tchem. Gorąco polecam.

Zenon Komar

1 opinia dla „K.I.S.S”

  1. Anonim

    Bardzo przyjemna, lekka i wciągająca dla zainteresowanych rynkiem finansowym. Bardzo miła odskocznia od wszystkich książek poświęconych czysto inwestowaniu.

Dodaj opinię