Modele inwestycyjne

Kategoria:
Wydawnictwo: C.H. Beck
ISBN: 9788325560768
Okładka: miękka
stron: 270
Wymiary: 16,5 x 23,8 cm

46,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Autorzy prezentują problematykę teorii inwestycji finansowych w ujęciu modelowym. Treść książki jest logicznie uporządkowanym, usystematyzowanym zbiorem myśli na temat efektywnego inwestowania w papiery wartościowe, w szczególności akcje i obligacje jako podstawowe instrumenty rynku kapitałowego.

Treść publikacji odpowiada programowi wykładanego w uczelniach ekonomicznych przedmiotu pod nazwą zbieżną z tytułem książki, przy czym zamierzeniem autorów jest ukazanie problematyki w sposób pogłębiony, aby odejść od typowego ujęcia podręcznikowego i wskazać na pewne aspekty zagadnień, które do tej pory nie były prezentowane w literaturze lub nie tworzyły zwartego ujęcia problemu.

Recenzje ekspertów

Niewątpliwą zaletą książki jest to, iż oprócz rozważań teoretycznych wspartych źródłami, Autorzy prezentują liczne, dobrze przygotowane, interesujące przykłady z opracowanymi rozwiązaniami. (…) Książka jest napisana na wysokim merytorycznym poziomie. Cechuje ją dobry styl pisarski, swoboda wypowiedzi, komunikatywny język gwarantujący dobry jej odbiór i zrozumienie tekstu, nie zawsze łatwego.

Anna Górzyńska

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Modele inwestycyjne”