Na sposób Warrena Buffetta

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 9788380873087
Okładka: miękka
stron: 369
Wymiary: 15,7 cm x 23,1 cm

41,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

NOWE WYDANIE

W czasie swojej sześćdziesięcioletniej kariery inwestycyjnej Warren Buffett stawiał czoła licznym wyzwaniom i konsekwentnie osiągał niebywałe sukcesy. Jego pokora, uczciwość i podejście intelektualne spowodowały, że obserwują go miliony inwestorów na całym świecie, zainteresowanych jego metodami robienia interesów.

Właśnie dlatego Robert Hagstrom postanowił powrócić z kolejnym wydaniem książki „Na sposób Warrena Buffetta”.

Autor podejmuje próbę analizy metodologii Buffetta i wyjaśnia, dlaczego jego zdaniem postawa Buffetta „pozostaje w zasięgu kompetencji każdego inwestora”. Przedstawia podejście Buffetta do wyboru akcji i kupowania całych firm, oparte na dwunastu zasadach, i opisuje zastosowanie tych zasad w licznych inwestycjach poczynionych przez Berkshire Hathaway. Wyjaśnia, dlaczego zdaniem Buffetta inwestowanie skoncentrowane znacząco ułatwia zarządzanie portfelem, omawia psychologiczne aspekty zarządzania portfelem na sposób Warrena Buffetta oraz znaczenie cierpliwości dla inwestowania długoterminowego.
Warren Buffett z powodzeniem zarządza pieniędzmi od niemal sześćdziesięciu lat. Wykorzystaj opracowane przez niego zasady we własnych rozważaniach i decyzjach inwestycyjnych. Pewnie nie zarobisz dzięki nim miliardów, z pewnością jednak poprawisz swoje wyniki inwestycyjne osiągane w długim okresie.

Trader21 o „Inteligentnym inwestorze XXI wieku”

1 opinia dla „Na sposób Warrena Buffetta”

  1. Rafał Bielak

    Super książka, polecam przede wszystkim każdemu, kto fascynuje się wynikami osiąganymi przez Buffeta. Moim zdaniem zdecydowanie lepsza od „Zarządzanie w stylu Warrena Buffetta”. Książka napisana jest lekkim językiem, w przejrzysty sposób opisuje i wyjaśnia na przykładach inwestycje podejmowane przez Buffetta. Sądzę, że jest to obowiązkowa lektura dla każdego fascynata giełdy.

Dodaj opinię