Plany zarządzania nieruchomościami – nowe wydanie

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Poltext
ISBN: 9788375610567
Okładka: Miękka
stron: 272
Wymiary: 16,5 cm x 23,5 cm

43,90 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów i praktyków, Autor znanej już od 10 lat i szeroko wykorzystywanej książki „Plany zarządzania nieruchomościami” proponuje kilka nowych wzorcowych planów, które pokazują ścieżkę tworzenia tego dokumentu i rozwiązują kwestie pojawiające się w praktyce:

– plan zarządzania nieruchomością mieszkalno-usługową stanowiącą wspólnotę mieszkaniową;

– plan zarządzania nieruchomością mieszkalną TBS;

– plan zarządzania nieruchomością komercyjno-biurową;

– plan zarządzania nieruchomością mieszkalną w zasobach spółdzielni;

– plan zarządzania nieruchomością o charakterze rekreacyjnym.

Książka pomaga w samodzielnym opracowaniu planu. Napisana jest w sposób jasny i przyjazny. Autor z ogromnym doświadczeniem praktycznym, autorytet w dziedzinie zarządzania nieruchomościami, gwarantuje wysoką jakość publikacji.

Recenzje ekspertów

Książka służy jako przewodnik do samodzielnego opracowania planu zarządzania. Podając dobre wzorce, Autor, który jest uznanym autorytetem w zarządzaniu nieruchomościami, wyczerpująco opisuje składniki planu, z uwzględnieniem stanu technicznego obiektów i wpływu instrumentów zarządzania na wzrost wartości nieruchomości. Plan zarządzania nieruchomością rekreacyjną to ważna pozycja w tej publikacji, początkująca opis mało zbadanego segmentu rynku nieruchomości.

Ryszard Podladowski

Dr Andrzej Sobczak przedstawił kompetentnie i kompleksowo zasady sporządzania planów zarządzania nieruchomościami. Książka pozwala porównać własne doświadczenia i uzyskane wyniki z prezentowanymi przez Autora, m.in. dlatego, że zawarte w niej plany zbudowane są według różnych procedur i schematów. Jest to więc publikacja pomocna dla kandydatów i zarządców, która pokazuje krok po kroku postępowanie w toku przygotowywania i realizacji planu zarządzania.

Andrzej Hopfer

1 opinia dla „Plany zarządzania nieruchomościami – nowe wydanie”

  1. Joas

    Przydatny przewodnik do samodzielnego opracowania planu.

Dodaj opinię