Technika overbalance

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
ISBN: 9788326928413
Okładka: miękka
stron: 64
Wymiary: 16 cm x 23,5 cm

39,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Chciałbyś zarabiać na zamianach trendów na giełdzie kupując dane akcje, kiedy tylko wychodzą z korekty spadkowej i zaczynają dynamicznie piąć się w górę? Próbowałeś stosować różne wskaźniki analizy technicznej i wielokrotnie się zawiodłeś? Czas na zmiany. Przedstawiamy strategię inwestowania na akcjach z elementami mierzenia korekt w trendach, wykorzystującą taktykę „overbalance” wypraktykowaną przez inwestycyjnego guru Bryce Gilmore’a.

1 opinia dla „Technika overbalance”

  1. Tomasz

    Można by pominąć fakt, że 40 zł za 60 stron to dość wygórowana cena, ale wiedza zawarta w książce to podstawy, które można znaleźć w sieci za darmo. Wystarczy jeden darmowy webinar dotyczący overbalance, aby dowiedzieć się więcej, niż z tej pozycji.

    Jeżeli pozostałe książki Pana Michała przedstawiają ten sam poziom to naprawdę godne pożałowania. Tytuły z tej serii to dla mnie nic innego jak wyłudzanie pieniędzy. Lepszym pomysłem byłoby zebranie ich w całość i dopiero sprzedaż przy cenie 40 zł, choć nie wiem czy i wtedy moglibyśmy mówić o wartościowym podręczniku.

    Podsumowując, jest wiele innych lepszych pozycji na które warto przeznaczyć swoje pieniądze. Pozdrawiam

Dodaj opinię