Teoria fal Elliotta

(5 opinii klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: WIG PRESS
Okładka: miękka
stron: 300

56,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

„Teoria fal Elliotta” zdobyła sobie w naszym kraju sporą popularność, mimo że polskiemu Czytelnikowi praktycznie niedostępne było dotąd podstawowe źródło, jakim jest praca Frosta i Pretchera, która znacznie poszerza naszą dotychczasową wiedzę na temat koncepcji fal. Mamy tu okazję poznać zarówno więcej niuansów teoretycznych, jak i przede wszystkim zastosowanie tej teorii w praktyce i to w nieznanej nam dotąd perspektywie czasowej. Także stosunkowo krótka historia polskiego rynku akcji potwierdza słuszność założeń koncepcji Elliotta, przez co lekturę tej książki można uznać za obowiązkową dla każdego inwestora w naszym kraju.

„Dwa razy próbowałem już wcześniej zrozumieć teorię Elliotta, ale udało mi się to dopiero po lekturze tej książki. To z pewnością pierwsza książka na temat koncepcji Elliotta, którą mogę śmiało polecić innym. Opisane są tu wszystkie metody, którymi tak skutecznie posługiwał się Pretcher.”
The Professional Investor

Wszyscy poważni analitycy powinni zawsze mieć pod ręką tę książkę… Dzięki niej można rozpocząć samodzielną analizę fal.”

Futures

5 opinii dla „Teoria fal Elliotta”

 1. frost, prechter

  Książka zawiera opinie i spostrzeżenia autorów, a nie dokładnie teorię Elloita.
  50% książki to analizy tych panów i chwalenie się jak dobrze ocenili ruch na podstawie fal .
  Opracowanie nie uczy w ogóle jak te fale wyznaczać, a na to najbardziej liczyłem.
  Z poważaniem
  Bogdan Nominaniuk

 2. artii75

  Uważam, że bardzo ważna książka w bibliotece każdego inwestora.

 3. Rademenes78

  Pozycja rewelacyjna i obowiązkowa w na liście tych, którzy chcą zajmować się analizą techniczną rynków finansowych.

 4. Rafał Bujnarowski

  Bardzo dobra pozycja, która pomaga w ogarnięciu funkcjonowania fal elliotta. Polecam każdemu użytkownikowi analizy technicznej!

 5. Łukasz

  Jeśli wykres to dla Ciebie chaos, bardzo dobrym wstępem do uporządkowania tego bałaganu będzie ta pozycja Frost’a i Prechter’a. Poznasz w szczegółach zasady Elliotta, a rynek nagle zacznie poruszać się w sposób mniej chaotyczny. Niemożliwe? Gwarantuję, że po przeczytaniu tej książki wykres nie będzie już tak tajemniczy i przypadkowy dla Ciebie, a fluktuacje będą dla Ciebie czymś normalnym.

Dodaj opinię