To boli!

Kategoria:
Wydawnictwo: Linia
ISBN: 9788363000882
Okładka: miękka
stron: 246

39,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Obudź się zanim stracisz wszystkie swoje pieniądze. Otaczający nas system finansowy jest tak skomplikowany, że coraz mniej z niego rozumiemy. Co więcej branża finansowa chce zdobyć nasze pieniądze proponując nam produkty, których nie rozumiemy i bazując na nieświadomości naszych własnych emocji. Paul Knott stara się w możliwie najprostszy sposób opowiedzieć o świecie finansów, gdzie czyhają na nas pułapki, jak możemy uchronić się przed niekorzystnymi ofertami i przede wszystkim o tym, jak „tworzone” są pieniądze.

Trader21 o „Inteligentnym inwestorze XXI wieku”

O autorze

PAUL KNOTT – autor przedstawia się jako jeden z nas. Nie jest przedstawicielem branży finansowej, ukończył matematykę na Uniwersytecie w Londynie

Recenzje ekspertów

Zrozumienie świata finansów jest tak naprawdę znacznie łatwiejsze niż wam się wydaje – ale pod warunkiem, że ktoś wam go właściwie objaśni, a wy zignorujecie wyjaśnienia nonsensowne. Jednak połowa tego problemu ma naturę nie techniczną, lecz biologiczną. Nasze mózgi są zaprogramowane w sposób, który sprawia, że słabo radzą sobie z inwestowaniem. Liczne eksperymenty dowiodły, że w pewnych sytuacjach ludzki mózg zawodzi z powodu wrodzonych zniekształceń poznawczych. Z „To boli!” dowiesz się, na czym polegają te słabości i jak nad nimi zapanować.

Lucy Walton

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „To boli!”