Ebooki giełdowe – inwestuj w swój rozwój gdzie chcesz!

14 września 2018

Życie inwestora giełdowego ma taką zaletę, że, o ile tylko mamy dostęp do Internetu, możemy pracować z dowolnego miejsca na ziemi. Nawet jeśli nie w dalekich podróżach, to często w restauracjach podczas lunchu, w przerwie podczas konferencji, czy w samolocie.

Ebooki giełdowe

W artykule:

Taki mobilny tryb życia inwestora uświadomił nam, że nie zawsze macie możliwość zabrania ze sobą książki i może warto przenieść część publikacji o inwestowaniu do świata cyfrowego. Wdrożyliśmy więc do księgarni ebooki giełdowe, które umożliwią ciągły rozwój, nawet na drugim końcu świata.

Ebooki giełdowe – jak je czytać?

Przy zakupie ebooka otrzymasz mailowo linki do pobrania plików:
.mobi – plik możliwy do otwarcia wyłącznie na czytnikach Kindle
.epub – format kompatybilny z pozostałymi czytnikami i większością urządzeń mobilnych (tablet, iPad, smartfon, itd.). Aby go otworzyć należy mieć zainstalowaną jedną z wielu dostępnych aplikacji do odczytu ebooków.

Czy wygodnie czyta się ebooki giełdowe?

Nie od dziś wiadomo, że specjalistyczna literatura bardzo często wzbogacona jest o niezliczoną ilość wykresów. Dzięki specjalnie zastosowanej metodzie, nasze ebooki giełdowe mają funkcję ręcznego powiększania elementów graficznych, aby były bardziej czytelne. Jeśli nie masz przekonania, możesz sprawdzić jak wyglądają wykresy w dostępnych na stronie księgarni darmowych próbkach wszystkich wydanych ebooków.

Nie mogę się zdecydować: ebook czy książka?

Wolisz ebook – kupujesz ebook, ale tak naprawdę nie musisz dokonywać wyboru! W maklerskiej ułatwiamy życie i sprzedajemy ebooki giełdowe w pakietach z wydaniem tradycyjnym! To od Ciebie zależy w jakiej formie chcesz pochłaniać wiedzę o inwestowaniu.

Ebooki giełdowe dostępne na maklerska.pl

Na chwilę obecną w formie cyfrowej wydaliśmy następujące tytuły:

Zawód inwestor giełdowy ebook

“Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie” (dr Alexander Elder)

Kompendium inwestowania: psychologia, narzędzia transakcyjne, kontrola ryzyka, zarządzanie pozycją.  Zobacz więcej.

Książki z analizy technicznej

“Świece japońskie i analiza wykresów cenowych ” (Steve Nison)

Klasyk Steve’a Nisona. Opisy formacji, analiza skuteczności i ich łączenie z narzędziami klasycznej analizy technicznej. Zobacz więcej.

Książki z analizy technicznej

“Analiza techniczna rynków finansowych” (John J. Murphy)

Absolutny klasyk. Nie do pominięcia dla zwolenników analizy technicznej. Praktyczna wiedza na temat analizy technicznej, przekazana w zrozumiały sposób, bez względu na stopień zaawansowania. Zobacz więcej.

Psychologia skutecznego tradingu ebook

“Psychologia skutecznego tradingu” (Steve Ward)

35 strategii z zakresu psychologii oraz organizacji własnego tradingu, które pomogą poprawić osiągane wyniki. Zobacz więcej.

Ebooki giełdowe Day trading

“Day trading” (Joe Ross)

Esencja doświadczenia Joe Rossa. Formacja 1-2-3, haka Rossa, wąskiej półki czy koncepcja Traders Trick. Entry. Zobacz więcej.

ebook Sekrety tradingu krótkoterminowego

“Sekrety tradingu krótkoterminowego” (Larry Williams)

Trochę statystyki i podejście do tradingu Larry’ego Williamsa, zwycięzcy World Cup Championship of Futures Trading w 1987 roku z zawrotną stopą zwrotu 11 376%. Zobacz więcej.

ebooki giełdowe Najwazniejsza rzecz

“Najważniejsza rzecz” (Howard Marks)

Najważniejsza rzecz w inwestowaniu to…? No właśnie, co to jest? Gratka dla długoterminowych inwestorów skupionych na wartości. Zobacz więcej.

Zwykłe akcje, niezwykłe zyski

„Zwykłe akcje, niezwykłe zyski” (Phillip A. Fisher)

Absolutny klasyk poruszający tematy inwestowania w wartość oraz w spółki wzrostowe. Zobacz więcej.

maklerska program partnerski