Kiedy nadchodzi kryzys. Co powinniśmy zrobić, aby wyjść obronną ręką z obecnego kryzysu gospodarczego

Kategoria:
Wydawnictwo: Studio Emka
Okładka: Twarda
stron: 364
Wymiary: 15 cm x 22,7 cm

54,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Gdy w lecie 2006 roku po raz pierwszy wydałem książkę „Kiedy nadchodzi kryzys” w Europie i zwróciłem uwagę na zagrożenie w światowym systemie finansowym, prognozując na lata 2007 -2010 poważny kryzys, mojej analizie nie poświęcono szczególnie dużo uwagi.
Jedynie ludzie, którzy muszą się na własną rękę troszczyć o swój majątek ( przedstawiciele wolnych zawodów, rzemieślnicy etc.) byli mocno zainteresowani moimi tezami. Im właśnie pokazałem jak mogą go chronić. W ciągu jednego roku książka miała osiem wydań i niezmiennie trzymała się na czołowych miejscach list bestsellerów.
A gdy wybuchł kryzys z impetem tsunami zostałem natychmiast zasypany propozycjami wywiadów a ilość sprzedanych egzemplarzy… eksplodowała!
Jako doradcy majątkowemu prognoza optymistyczna byłaby dla mnie wygodniejsza. Ludzie dają się łatwiej przyciągnąć widokami wysokich zysków aniżeli radami, jak uniknąć strat. Dla administrowania majątkiem jedno i drugie jest jednak równie ważne. Czuję się – podobnie jak lekarz za zdrowie swych pacjentów – odpowiedzialny za majątek moich klientów.
Jeśli więc pójdziecie za moją radą, to wasze ryzyko będzie ograniczone. Najwyżej zarobicie nieco mniej pieniędzy niż inni, ale uratujecie swój majątek, podczas gdy inni popadną w tarapaty.

Max Otte

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kiedy nadchodzi kryzys. Co powinniśmy zrobić, aby wyjść obronną ręką z obecnego kryzysu gospodarczego”