Punkt odniesienia

Kategoria:
Wydawnictwo: CeDeWu
ISBN: 9788381024525
Okładka: Miękka
stron: 170
Wymiary: 16,5 cm x 23,5 cm

54,90 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

W książce podjęto problematykę wpływu czynników behawioralnych na podejmowanie decyzji, ze szczególnym uwzględnieniem decyzji ekonomicznych. Skierowana jest do środowiska naukowego, jednak nowatorskie zagadnienia w finansach behawioralnych w ogólności i w zakresie teorii perspektywy w szczególności mogą być interesujące także dla praktyków gospodarczych. Wpływ punktu odniesienia na poziom satysfakcji oraz na podejmowane decyzje jest jednym spośród wielu efektów motywacyjnych i poznawczych omówionych w tej książce.

Prof. dr hab. Piotr Zielonka o książkach „Giełda i psychologia” oraz „Punkt odniesienia”:

Recenzja książki „Psychologia skutecznego tradingu”:

 

 

Fragment książki

Odsłuchaj fragment książki dotyczący finansów behawioralnych. Klikając w tytuł podcastu możesz pobrać nagranie ze strony Spreaker w formie mp3: Listen to „014. Psychologia inwestowania – finanse behawioralne a teoria perspektywy” on Spreaker.

Recenzje ekspertów

W monografii podjęta została ważna problematyka wpływu czynników behawioralnych na podejmowanie decyzji, ze szczególnym uwzględnieniem decyzji ekonomicznych. Z recenzji dr hab. Justyny Franc-Dąbrowskiej, prof. SGGW Książka jest adresowana do środowiska naukowego. Może być także interesująca dla praktyków gospodarczych. Dotyczy nowatorskich zagadnień w finansach behawioralnych w ogólności, a w zakresie teorii perspektywy w szczególności.

Adam Szyszka

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Punkt odniesienia”