Sztuka wywierania wpływu. Jak wprowadzić dowolną zmianę

Kategoria:
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Okładka: Twarda
stron: 344
Wymiary: A5

59,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Wywieranie wpływu na ludzkie zachowanie jest jednym z największych wyzwań stojących przed liderami.

Niezależnie od tego, czy jesteś dyrektorem dużego przedsiębiorstwa, rodzicem, czy po prostu zamierzasz coś zmienić w swoim otoczeniu, powinieneś poznać tajniki sztuki wywierania wpływu na ludzi. Większość z nas boi się zmian, uważając, że są zbyt trudne lub wręcz niemożliwe do wprowadzenia. Uczymy się przystosowywać do sytuacji zamiast poszukiwać nowych rozwiązań i odważnie wdrażać je w życie.
Autorzy książki, łącząc wiedzę z dziedziny behawioryzmu z doświadczeniami wybitnych ludzi ze świata biznesu i nauki, opisują narzędzia i techniki używane przez mistrzów oddziaływania, służące pożądanym zmianom. Dzięki tej książce poznajemy etapy procesu oddziaływania, w tym skuteczne strategie, za pomocą których możemy wprowadzić gruntowne zmiany w życiu osobistym, zawodowym i społecznym. Dowiadujemy się, że zwykli ludzie mogą dokonywać niezwykłych rzeczy i rozwiązywać problemy, którymi inni nie mieliby odwagi się zająć. Odkrywamy, dlaczego jedni menedżerowie potrafią doprowadzić do znacznej poprawy wydajności, a inni nie osiągają tego celu.

Opisane w książce przykłady rozwiązań stosowanych przez wybitnych mistrzów oddziaływania pozwalają:

– określić kluczowe zachowania, stanowiące podstawę szybkich i gruntownych zmian,

– zastosować strategie zmiany sposobu myślenia i działania,

– korzystać z sześciu źródeł oddziaływania, by zmiana stała się nieunikniona.

Autorzy książki są założycielami firmy VitalSmarts, która stosuje pionierskie rozwiązania w szkoleniach. Przeprowadziła szkolenia dla ponad dwóch milionów osób i współpracowała z blisko 300 firmami z listy Fortune 500.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sztuka wywierania wpływu. Jak wprowadzić dowolną zmianę”