Urodziłeś się bogaty

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
ISBN: 9788324669028
Okładka: Miękka
stron: 176
Wymiary: 14 cm x 20, 8 cm

32,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Urodziłeś się bogaty. Czy jesteś gotów spieniężyć bogactwo, jakie w sobie masz?

Międzynarodowy bestseller Boba Proctora Urodziłeś się bogaty wiedzie cię przez wszystkie najważniejsze zasady, jakie powinieneś opanować, by móc odblokować przeogromne bogactwo potencjału, który w sobie masz.

Dowiesz się:

– Czym są pieniądze i jak możesz ich przyciągnąć do siebie więcej.

– Jak zostać współtwórcą swojego przeznaczenia.

– Jaką role w osiągnięciu sukcesu pełni wiara.

– Jak tworzyć w umyśle obrazy dobrobytu, które przekształca się we wspaniałe rezultaty życiowe.

– Co może sprowadzić na ciebie wszelką życiową obfitość.

– Co to jest Prawo przyciągania – dlaczego niektórzy nieustannie przyciągają negatywne rezultaty, natomiast inni – same dobre rzeczy.

– Jak wykorzystać metodę Ostrza noża, które pomoże zostać ci mistrzem w swojej dziedzinie.

– Co to jest Próżniowe prawo dobrobytu – dlaczego musisz „odpuścić” stare, by zrobić miejsce dla „nowego?

O autorze

Bob Proctor powszechnie uznawany jest za jednego z żyjących mistrzów i nauczycieli Prawa przyciągania. Występował w filmowym bestsellerze Sekret. Od ponad 40 lat zajmuje się potencjałem ludzkiego umysłu. Dzięki swoim książkom, seminariom, kursom i osobistemu szkoleniu odmienił życie wielu ludzi. Autor bestsellera Urodziłeś się bogaty, Bob Proctor stanowi bezpośrednie łącze pomiędzy współczesną teorią sukcesu a Prawem przyciągania, bazując na wiedzy Andrew Carnegiego – wielkiego finansisty i filantropa. Sekrety Carnegiego zainspirowały i natchnęły entuzjazmem Napoleona Hilla, którego książka „Myśli i bogać sie” zainspirowały cały gatunek pozycji traktujących o filozofii sukcesu. Firma Proctora, LifeSuccess Productions, ma siedzibę w Phoenix, w stanie Arizonam skąd zarządza swoimi filiami na całym świecie.

Recenzje ekspertów

Bob Proctor robi to po raz kolejny, tym razem prowadząc cię krok po kroku do zdumiewającego odkrycia, że sukces to nie tylko sięganie po coś, czego jeszcze nie mamy, a bardziej porządkowanie tych elementów, które już w sobie mamy. Książka praktyczna – to pierwsze określenie, jakie przychodzi na myśl – idee zawarte w niej mogą przynieść korzyść każdej osobie – zawsze i w każdym miejscu.

Doug Wead

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Urodziłeś się bogaty”