Ekonomia dla bystrzaków

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
ISBN: 9788328352513
Okładka: Miękka
stron: 448
Wymiary: 17 cm x 23,5 cm

37,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Ekonomia jeszcze nigdy nie była podana w tak klarowny i zrozumiały sposób! W tej książce znajdziesz informacje na temat historii ekonomii i reguł nią rządzących, kilka kluczowych teorii, a także wyjaśnienie skomplikowanej terminologii. Dzięki temu bardzo szybko zaczniesz swobodnie poruszać się w tematyce ekonomicznej, lepiej zrozumiesz ludzi, rząd, stosunki międzynarodowe, biznes, a nawet kwestie ochrony środowiska (o co naprawdę chodzi z globalnym ociepleniem?!). Kwestie ekonomiczne mogą mieć związek z niemal wszystkimi obszarami Twojego życia!

  • Pogłębiaj swoją wiedzę – opanuj podstawy ekonomii i przyjrzyj się, jak ludzie radzą sobie z niedoborem.
  • Pilnie obserwuj gospodarkę – dowiedz się wszystkiego o makroekonomii i zrozum, jaki wpływ mają podatki na gospodarkę, handel międzynarodowy i politykę handlową.
  • Dostrzegaj nowe trendy – odkryj reguły mikroekonomii i przekonaj się, jak ważne jest monitorowanie zachowań konsumentów i przedsiębiorstw.
  • Naucz się rozpoznawać nadchodzącą recesję – poznaj porady ekspertów i szczegóły związane z problemem, jakim jest wchodzenie gospodarki w okres recesji.

1 opinia dla „Ekonomia dla bystrzaków”

  1. Gabion

    Trudno mi znaleźć gorsza książkę o ekonomii. Idealny przykład, jak nie należy tłumaczyć książek, w szczególności tych naukowych. Sama treść książki co najwyżej spełni oczekiwania osób z klas licealnych. Chciałoby się napisać, że to akademicki bełkot, jednak obrażałoby to te książki, które faktycznie są tak napisane. Ta książka to czyste lanie wody, nie jest w stanie wyjaśnić i uzupełnić nawet podstawowych informacji w niej zawartych.

Dodaj opinię