Jednominutowy milioner

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 9788380871960
Okładka: Miękka
stron: 434
Wymiary: 15,8 cm x 23,3 cm

44,90 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Nowe wydanie bestsellerowej książki

Czy chciałbyś poznać tajemnicę, która pozwoli ci zdobyć pieniądze, o jakich zawsze marzyłeś? Dwaj autorzy światowych bestsellerów, bazując na swoim ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w nauczaniu ludzi sztuki osiągania niezwykłego bogactwa i sukcesu, ujawniają swoje sekrety. Mark Victor Hansen, współtwórca fantastycznej serii książkowej Balsam dla Duszy (Chicken Soup for the Soul), oraz Robert G. Allen, jeden z czołowych na świecie ekspertów finansowych, pomogli tysiącom ludzi zostać milionerami. Dziś twoja kolej. Czy da się „zrobić” milion dolarów w ciągu zaledwie jednej minuty? Odpowiedź może być zaskakująca.

„Jednominutowy milioner” przedstawia całkowicie nową metodę „program milionera”, który może zmienić twoje życie, ucząc cię, w jaki sposób:

  •  stworzyć bogactwo, mając na początku niewiele albo nic;
  • wykorzystywać siłę dźwigni do szybkiego pomnażania bogactwa;
  • pokonywać obawy, by móc podejmować rozsądne ryzyko;
  • wykorzystywać „jednominutowe” nawyki w celu długoterminowego tworzenia bogactwa.

„Jednominutowy milioner” to rewolucyjna metoda tworzenia bogactwa, a zarazem potężny program odkrywania samego siebie. Są to w istocie dwie książki: powieść i podręcznik biznesu. Każda z nich jest pomyślana w taki sposób, by umożliwić innego rodzaju uczenie się, a czytelnik może w pełni zintegrować oba te procesy w naukę, która odmieni jego życie. Strony nieparzyste książki przedstawiają fikcyjną historię kobiety, która musi zarobić milion dolarów w ciągu 90 dni, jeśli nie chce na zawsze stracić dwojga swoich dzieci. Na stronach parzystych przedstawione są praktyczne, szczegółowo wyłożone strategie i techniki sprawdzające się w rzeczywistości. Znaleźć tam można ponad 100 „minut milionera”, z których każda stanowi zwięzłą i bezcenną lekcję zawierającą konkretne techniki tworzenia bogactwa. Lekcje te jednak nie ograniczają się do tego, jak zostać milionerem, traktują o tym, jak stać się milionerem światłym, który zgodnie z etycznymi zasadami tworzy swoje bogactwo, utrzymuje je i dzieli się nim.

Bez względu na to, czy twoim celem jest mniej niż milion dolarów, czy może wiele razy więcej, zawsze można osiągnąć więcej. „Jednominutowy milioner” pokaże ci, jak to zrobić.

O autorze

Mark Victor Hansen jest współautorem jednej z najlepiej sprzedających się serii książkowych wszech czasów, Balsam dla Duszy, której łączny nakład przekroczył 80 milionów egzemplarzy. Hansen od 25 lat występuje publicznie, bawiąc i ucząc słuchaczy na całym świecie. Jest też autorem pięciu innych książek i sześciu popularnych programów radiowych. Otrzymał wiele honorowych wyróżnień i nagród, między innymi nagrodę im. Horatio Algera.

Robert G. Allen pomógł zostać milionerem wielu ludziom w Stanach Zjednoczonych – zapewne większej ich liczbie, niż udało się to komukolwiek innemu. Jest autorem kilku cieszących się olbrzymim powodzeniem książek z dziedziny finansów. Książkę Nothing Down sprzedano w ponad 1 250 000 egzemplarzy, inne zaś – Creating Wealth, Multiple Streams of Income oraz Multiple Streams of Internet Income – również były bestsellerami rankingów „New York Timesa”.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jednominutowy milioner”