Podręcznik pasywnego inwestowania

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
ISBN: 9788328901421
Okładka: Twarda
stron: 224
Wymiary: 16 cm x 24 cm

66,90 

Czas wysyłki: 24 h

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Czy można inwestować prosto i skutecznie? Bez stresu, bez wybierania poszczególnych spółek i śledzenia codziennych wiadomości? Czy można poświęcać na inwestowanie trzydzieści minut rocznie? Można, paradoksalnie trzeba? i każdy może się tego nauczyć.

Pasywna rewolucja, fundusze indeksowe i ETF-y, dostępne od ponad trzydziestu lat na Zachodzie, dotarły do polskich inwestorów. Jeżeli chcesz efektywnie i bezpiecznie pomnażać oszczędności, zbuduj zdywersyfikowany, globalny portfel inwestycyjny, obejmujący kilka tysięcy światowych spółek, obligacje, metale szlachetne czy nieruchomości.

Ta książka z całą pewnością zburzy Twoje inwestycyjne przekonania? a kiedy to zrobi, już nigdy nie pomyślisz o inwestowaniu w inny sposób. Autor wyjaśnia w niej, dlaczego należy postępować wbrew intuicji. Nie prognozuj przyszłości, a skup się na dywersyfikacji i obniżeniu opłat i podatków, które sieją spustoszenie w portfelu inwestycyjnym. To podejście do inwestowania, które rekomenduje inwestor legenda, sam Warren Buffett.

Dowiedz się, w co inwestować, a także jak opracować zadziwiająco prostą, skuteczną strategię inwestycyjną, dzięki czemu unikniesz kosztownych błędów. Ten podręcznik pasywnego inwestowania krok po kroku pokaże Ci, jak zbudować portfel inwestycyjny? od selekcji i sprawdzenia ETF-ów po legalną optymalizację podatków. Z taką wiedzą będziesz spać spokojnie i zrealizujesz swoje finansowe cele.

To książka dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz mieć więcej pieniędzy;
  • nie lubisz tracić czasu;
  • nie znasz się na inwestowaniu (i chciałbyś to zmienić);
  • nie chcesz dać się oszukać;
  • nie wiesz, w co inwestować;
  • boisz się ryzyka i utraty środków.

Krótko o „Podręczniku pasywnego inwestowania”:

O autorze

Autor bloga akademia-finansow.eu. Doradca, finansowy, indywidualny inwestor, oficer Wojska Polskiego i kontroler ruchu lotniczego w bazie samolotów F-16. Pasjonat inwestowania pasywnego oraz autor kursów online z finansów osobistych i inwestowania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podręcznik pasywnego inwestowania”