Skuteczny inwestor. Jak inwestować z zyskiem i unikać wielkich strat.

Kategoria:
Wydawnictwo: Studio Emka
ISBN: 8360652206
Okładka: Twarda
stron: 208

38,00 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Nieocenione strategie, które pozwalają zachować pieniądze zarobione na giełdzie papierów wartościowych dziś i w przyszłości.

W „Skutecznym inwestorze” O’Neil dzieli się swoją wiedzą, którą zgromadził studiując giełdę i inwestując na niej całe lata.
Rzecz sprowadza się do tego, aby:
– Kupować tylko najlepsze akcje, tylko w najlepszym czasie,
– Rozpoznawać formacje na wykresach, które wskazują ruchy akcji zarówno w górę, jak i w dół,
– Określić moment, kiedy akcje sprzedać.

O’Neil szczerze przyznaje, że nie ma poufnych informacji pozwalających przewidzieć, co się stanie podczas jutrzejszej sesji giełdowej. Za to doskonale wie, jak zarabiać, gdy giełda zwyżkuje i jak uchronić zarobione pieniądze, gdy rynek zaczyna zniżkować.

Recenzje

„Zawirowania na giełdzie skutecznie zachęcają do wnikliwej lektury tej i podobnych książek. Autor próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie zawarte w podtytule. Dużo wykresów i analiz związanych z wydarzeniami na rynkach w ostatnich kilku latach.”
Manager nr 1 Styczeń 2008

„William J. O’Neil jest twórcą strategii inwestycyjnej CAN SLIM, powszechnie stosowanej przez amerykańskich inwestorów, założycielem pisma „Investoris Business Daily” – znanego na rynkach finansowych i wśród graczy giełdowych. Dzięki jego radom i wskazówkom miliony ludzi uniknęły strat i odniosły powodzenie w inwestycjach. Pisze w sposób jasny i przystępny. Każdy, kto chce pomnażać swoje pieniądze na giełdzie, powinien zapoznać się z metodami O’Neila.”
Magazyn BBC nr 12/179 Grudzień 2007

Trader21 o „Inteligentnym inwestorze XXI wieku”

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skuteczny inwestor. Jak inwestować z zyskiem i unikać wielkich strat.”