Sztuka fotografowania

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
ISBN: 9788328317970
Okładka: miękka
stron: 280
Wymiary: 20 cm x 23 cm

54,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Codziennie w naszym otoczeniu natrafiamy na setki zdjęć i najczęściej bardzo szybko o nich zapominamy. Przypadkowo napotykane zdjęcia reklamowe czy prasowe prezentują zupełnie inną jakość niż fotografie artystyczne, które nas poruszają i do których chce się powracać. Najczęściej niosą jasny przekaz, wywołują w nas silne emocje i sprawiają, że nie pozostajemy obojętni. Tworzenie takich fotografii to umiejętność, która wymaga dużych nakładów pracy i pomysłu. Zacznij tę ciekawą podróż już teraz!

Książka, którą masz przed sobą, nie jest typowym poradnikiem. Autor odsłania przed Czytelnikiem techniczne aspekty rzemiosła fotografa i zasad kompozycji oraz inspiruje go do własnych poszukiwań, do łamania reguł i eksperymentowania. Niemal każde z ćwiczeń, które proponuje, może stanowić punkt wyjścia do twórczych zmagań i szlifowania swojego indywidualnego stylu. Chwyć za aparat i wyraź siebie!

Autor zawarł w tej książce:

– 60 krótkich lekcji, dzięki którym Twoja technika fotografowania szybko się poprawi,

– wskazówki dotyczące ustawień aparatu,

– liczne ćwiczenia do samodzielnego wykonania,

– informacje dotyczące podstawowych koncepcji, a także takich problemów, jak równowaga, wykorzystanie światła, oczekiwanie na właściwy moment, kreowanie nastroju i wiele innych,

– inspiracje zachęcające do nieszablonowego podejścia do fotografii.

Fotografuj i poruszaj tłumy!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sztuka fotografowania”